Традиционные котлы
Твердотопливный котел Termotek WG Premium 25 кВт с автоматикой
Код товара: 596278
Наявність автоматики:
Без автоматики81 180 грнС автоматикой97 999 грн
Покупка частинами
від 12 250 грн
0% переплати, без комісій
8
8
4
В наличии
97 999 грн 95 059 грн
В наличии
Способы доставки
Отделение Нова пошта
Почтомат Новой почты
Адресная доставка
Самовывоз м.Рівне
Способы оплаты
- Банковская карта
- Google Pay, Apple Pay
- Наложенный платеж НП
- Покупка частями
- Безналичка: ФОП и ТОВ
| Тип котла | Стандартный |
|---|---|
| Серія | WG Premium |
| Потужність, кВт | 25 |
| Площа обігріву, м² | 250 |
| ККД котла | 80% |
| Вид палива | Дрова |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм камери згоряння, л | 101 |
| Висота топки | 520 мм |
| Ширина топки | 355 мм |
| Глибина топки | 550 мм |
| Максимальна температура води в контурі опалення | 85°С |
| Робочий тиск | 2,5 бар |
| Наявність автоматики | С автоматикой |
| Тип управління | Электронный |
| Тип розпалювання | Автоматический |
| Сторона відкривання дверей | Слева |
| Виведення димоходу | Вертикальный |
| Висота, мм | 1530 |
| Ширина, мм | 580 |
| Глибина, мм | 1000 |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Виробництво | Украина |
| Гарантія | 24 мес |
| Комплектація | Котел |
Для отправки отзыва вам необходимо авторизоваться.



Отзывы
Отзывов пока нет.