Кондиціонер Electrolux EACS-07HF/N3 Fusion (On/Off)
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Звичайний (On/Off);
- Тип фреону – R-410А;
- М-сть охолодження: 2,2 кВт;
- Потужність обігріву: 2,3 кВт;
- Площа: до 20 кв.м.
Немає в наявності
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Побутовий кондиціонер Electrolux Fusion EACS-07HF/N3 – це сучасна високотехнологічна модель бізнес-класу. Багатофункціональність приладу, розрахованого на приміщення до 20 м.кв., поєднується з доступною ціновою політикою. Модель адаптована до погодних умов регіону і працює за зовнішньої температури від -7 до +43 ℃. Широкий набір функцій включає в себе: охолодження, обігрів, очищення, вентилювання та осушення повітря. Потужність споживання електроенергії при охолодженні: 655 Вт; при обігріві – 610 Вт. Продуктивність обігріву становить 2,4 кВт, охолодження – 2,2 кВт.
Переваги неінверторної спліт-системи Electrolux EACS-07HF/N3 Fusion:
- Високий клас енергоефективності “А”.
- Прилад має 9 положень жалюзі та 4 режими роботи вентилятора для регулювання швидкості та напрямку повітряного потоку.
- Багаторівнева фільтрація повітря: катехіновий, антибактеріальний, Silver Ion, формальдегідний, фотокаталітичний фільтри очищають повітря від неприємних запахів, бактерій і вірусів.
- Холодоагент R-410A безпечний для озонової кулі планети.
- Захист від обмерзання зовнішнього блока.
- Захист від перепадів напруги: прилад успішно працює в діапазоні від 185 до 250 Вт, автоматично відключаючись у разі виходу за межі цих показників.
Функціональні режими роботи кондиціонера Electrolux Fusion EACS-07HF/N3:
- Нічний режим – підтримує комфортну температуру і низький рівень шуму блоку.
- Інтелектуальний режим роботи – прилад самостійно регулює діапазон нагріву/охолодження повітря.
- Турборежим – максимально швидке досягнення бажаних показників.
- Авторестарт – зберігає показники роботи системи до вимкнення.
- Теплий пуск у режимі обігріву – запобігає подачі в приміщення холодного повітря.
- Функція самоочищення – осушує теплообмінник внутрішнього блоку.
- Функція самодіагностики – виявляє і попереджає про неполадки за допомогою виведення інформації на LED-дисплей внутрішнього блоку.
Настінна спліт-система Електролюкс Фьюжн 7000 БТУ підключається до однофазної мережі з напругою 220 Вт/50 Гц. Рівень шуму внутрішнього блоку становить: 23-32 дБ; зовнішнього – 50 дБ. Максимальна довжина траси – до 15 м з допустимими перепадами 5 м. Діаметр газової труби: 9,53 мм/3/8″; труби для рідини: 6,38 мм/1/4″. Управляється кондиціонер за допомогою зручного ДУ-пульта.
| Серія | Fusion |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження, Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний (On-Off) |
| Тип фреону | R-410A |
| Потужність, тис BTU | 7 |
| Площа приміщення, м2 | 20 |
| Потужність охолодження | 2,2 кВт |
| Потужність обігріву | 2,3 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 0,68 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 0,64 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 400 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | 18°С |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -7°С |
| Тип управління | Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Антиалергенний, Антибактеріальний, Антикліщовий, Дезодоруючий, Пиловий, Плазмовий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6 мм / 9 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 15 м |
| Максимальна висота магістралі | 5 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 254×730×184 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 428×720×310 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 32 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 3.22 |
| COP | 3.61 |
| SEER | 6.4 |
| SCOP | 4.0 |
| Функції | Автообігрів, Авторестарт, Авторозморожування, Нічний режим, Режим X-Fan, Самодіагностика, Самоочищення, Система проти утворення льоду, Таймер 24 години, Теплий пуск, Функція I-Feel, Функція запам'ятовування налаштувань |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 5 років |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.