Кондиціонер TOSOT EXPERT API GX-24AP2 70м2 (-7℃) R-410A неінверторний, білий + пульт ДК
- Звичайний (On/Off);
- Тип фреону – R-410A;
- М-сть охолодження: 6,1 кВт;
- Потужність обігріву: 6,7 кВт;
- Площа: до 70 кв.м.
Є в наявності
32 299 грн 29 715 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Неінверторна спліт-система TOSOT GX-24AP відрізняється сучасним дизайном та високою функціональністю. Призначена для охолодження, обігріву, осушення та вентиляції. Рекомендована площа обслуговування — до 72 м2.\n\nПередня панель з пластику білого кольору легко знімається і просто миється. Керування за допомогою пульта ДК з інформативним дисплеєм. Для захисту від дітей та запобігання ненавмисному натисканню є функція блокування кнопок.\n
Технології настінного кондиціонера TOSOT GX-24AP EXPERT API
- Active Plasma Ion — генератор іонів. Якісно очищує повітря, усуває сторонні запахи та знищує всі хвороботворні бактерії.
- Інтелектуальне розморожування I-Defrosting запускає процес відтавання зовнішнього блоку лише за потреби, а не циклічно.
- У пульт вмонтовано температурний датчик I Feel, що збільшує точність підтримки мікроклімату.
- Система Вольт-контроль сприяє плавному запуску, що подовжує термін служби установки.
- Осушення не знижує температуру в кімнаті.
- Програмований таймер, авторестарт з раніше встановленими налаштуваннями та самодіагностика.
\nМодель оснащена неінверторним On/Off компресором. Заправляється 1450 г екологічно безпечного холодоагенту R410A. Діапазон робочих температур від -7 до 48 ℃. Номінальна потужність охолодження 6,15 кВт, обігріву — 6,7 кВт. Коефіцієнт енергоефективності EER 3,21.\n
Особливості побутового кондиціонера TOSOT GX-24AP:
- Контроль потоків спрямовує холодне повітря вгору, а тепле вниз.
- Режим Turbo забезпечує швидке охолодження або нагрів.
- Безшумне виконання сприяє тихій роботі.
- Додаткова опція — набір змінних фільтрів тонкого очищення.
\nЗвичайна спліт-система кондиціонер TOSOT EXPERT живиться від стандартної мережі 230 В. Споживає 1,92 кВт електроенергії. Максимальна довжина магістралі 25 м. Допустимий перепад висоти — до 10 м.\n
Технічна таблиця кондиціонерів TOSOT EXPERT API:
\n
| Модель | GX-07AP | GX-09AP | GX-12AP | GX-18AP | GX-24AP | GX-30AP | |||
| Продуктивність | холод | кВт | 2,25 | 2,55 | 3,25 | 4,80 | 6,15 | 8,00 | |
| тепло | кВт | 2,35 | 2,65 | 3,40 | 5,30 | 6,70 | 8,50 | ||
| Джерело електроживлення | ~ 220-240В/50Гц/1Ф | ||||||||
| Номінальна споживана потужність | холод | кВт | 0,70 | 0,79 | 1,01 | 1,49 | 1,92 | 2,85 | |
| тепло | кВт | 0,65 | 0,73 | 0,94 | 1,46 | 1,85 | 2,65 | ||
| Енергоефективність | EER (холод) | кВт/кВт | 3,21 | 2,81 | |||||
| COP (тепло) | кВт/кВт | 3,61 | 3,21 | ||||||
| Повітропродуктивність | м3/ч | 470 | 470 | 550 | 650 | 900 | 1200 | ||
| Рівень шуму | вн. блок (мін/сер/макс) | дБ(А) | 24/27/31 | 26/31/33 | 29/33/35 | 31/35/39 | 33/37/41 | 38/41/44 | |
| зовн. блок | дБ(А) | 49 | 49 | 52 | 56 | 56 | 59 | ||
| Тип холодоагенту | R410A | ||||||||
| Габаритні розміри (ширина/висота/глибина) | вн. блок | мм | 698х250х185 | 698х250х185 | 773х250х185 | 849х289х210 | 970х300х225 | 1080х325х245 | |
| зовн. блок | мм | 720х428х310 | 720х428х310 | 782х540х320 | 848х540х320 | 913х680х378 | 963х700х396 | ||
| Маса | вн. блок | кг | 7,5 | 7,5 | 8,5 | 11 | 13,5 | 16,5 | |
| зовн. блок | кг | 22 | 24,5 | 30 | 39 | 50 | 61 | ||
| Осушення | л/ч | 0,60 | 0,80 | 1,20 | 1,80 | 1,80 | 3,00 | ||
| Температурний діапазон роботи | холод/тепло | °С | +18…+48 / -7…+24 | ||||||
| Маса холодоагенту | кг | 0,55 | 0,56 | 0,72 | 1,26 | 1,45 | 1,90 | ||
| Діаметр рідинної магістралі | мм/ дюйм | 6,38/1/4 | 6,38/1/4 | 6,38/1/4 | 6,38/1/4 | 6,38/1/4 | 6,38/1/4 | ||
| Діаметр газової магістралі | мм/ дюйм | 9,53/3/8 | 9,53/3/8 | 12,7/1/2 | 12,7/1/2 | 12,7/1/2 | 15,88/5/8 | ||
| Максимальний перепад висоти магістралі | 10 | ||||||||
| Максимальна довжина магістралі | 15 | 15 | 15 | 25 | 25 | 30 | |||
| Відстань між болтами кріплення зовн. блоку | 440 | 440 | 510 | 540 | 549 | 560 | |||
\n
| Серія | EXPERT API |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний (On-Off) |
| Тип фреону | R-410A |
| Потужність, тис BTU | 24 |
| Площа приміщення, м2 | 70 |
| Потужність охолодження | 6,15 кВт |
| Потужність обігріву | 6,70 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1.92 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1.85 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 900 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 48°C |
| Мін. температура охолодження | 18°С |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -7°С |
| Тип управління | Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Active Plasma Ion, Антибактеріальний, Дезодоруючий, Захист від цвілі |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,38 мм / 12,7 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 300х970х225 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 680×913×378 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13,5 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 50 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 33, 37, 41 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 56 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А++ |
| EER | 3.21 |
| COP | 3.61 |
| SEER | 6.5 |
| SCOP | 5.1 |
| Функції | Іонізація, Самоочищення, таймер, самодіагностика, режим "Комфортний сон", авторестарт, функція I Feel, режим Турбо., Технологія "Інтелектуального розморожування", Вольт-контроль (система низьковольтного старту) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.