Franke Neptune Clear Water[Сірий камінь]Franke Neptune Clear Water[Сірий камінь]
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
Немає в наявності
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Врізний двоважільний кухонний змішувач Franke Neptune Clear Water (115.0627.653) сірий камінь із двома роздільними аераторами для проточної та фільтрованої води. Тип: змішувач Призначення: для раковини Картридж: керамічний Вид монтажу: врізний Спосіб монтажу: на горизонтальну поверхню Вид змішувача: двоважільний Тип виливу: поворотний вилив Довжина виливу: 22 см Діаметр монтажного отвору: 35 мм Особливості: 2 роздільних аератори для проточної та фільтрованої води Висота: 33.4 см Кут повороту виливу: 360 ° Матеріал покриття: граніт
| Тип виробу | Змішувач |
|---|---|
| Тип змішувача | Двоважільний |
| Тип виливу | Високий, Г-подібний, Поворотний |
| Довжина виливу, мм | 22 см |
| Висота змішувача, мм | 33.4 см |
| Вбудований кран для фільтрованої води | Так |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Колір змішувача | Сірий |
| Вид монтажу змішувача | Врізний |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 35 мм |
| Механізм змішування | керамічний |
| Особливості змішувача | Підключення фільтра |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Виробництво | Італія |
| Гарантія | 24 міс |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.








Відгуки
Відгуків немає, поки що.