Franke 120.0179.978
Є в наявності
14 509 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Купуй разом отримуй знижку
Врізний двоважільний кухонний змішувач Franke Atlas Clear Water З (120.0179.978) нержавіюча сталь із двома роздільними аераторами для проточної та фільтрованої води. Тип: змішувач Картридж: керамічний Вид змішувача: двоважільний Тип виливу: поворотний вилив Довжина виливу: 21.4 см Діаметр монтажного отвору: 35 мм Довжина з’єднувальних шлангів: 450 мм Особливості: 2 роздільних аератори для проточної та фільтрованої води, кут повороту виливу 360° Висота: 29 см Матеріал: метал Матеріал покриття: нержавіюча сталь Матеріал покриття: нержавіюча сталь
| Тип виробу | Змішувач |
|---|---|
| Тип змішувача | Двоважільний |
| Тип виливу | Високий, Г-подібний, Поворотний |
| Довжина виливу, мм | 21.4 см |
| Висота змішувача, мм | 29 см |
| Вбудований кран для фільтрованої води | Так |
| Матеріал змішувача | Нержавіюча сталь |
| Колір змішувача | Хром |
| Вид монтажу змішувача | Врізний |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 35 мм |
| Механізм змішування | керамічний |
| Особливості змішувача | Підключення фільтра |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 24 міс |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.








Відгуки
Відгуків немає, поки що.