Твердотопливный котел Витязь COMFORT 25 кВт с ручным управлением (4 мм)
В наличии
34 900 грн 33 853 грн
В наличии
Отделение Нова пошта
Почтомат Новой почты
Адресная доставка
Самовывоз м.Рівне
- Банковская карта
- Google Pay, Apple Pay
- Наложенный платеж НП
- Покупка частями
- Безналичка: ФОП и ТОВ
| Тип котла | Стандартный |
|---|---|
| Вид | Стандартный |
| Серія | Comfort |
| Потужність, кВт | 25 |
| Площа обігріву, м² | 250 |
| ККД котла | 88% |
| Вид палива | Дрова, Уголь, Брикеты, Торф |
| Тривалість горіння | 8-12 ч |
| Матеріал корпусу | Котловая сталь 09Г2С |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Товщина стінки теплообмінника, мм | 4 |
| Кількість ходів теплообмінника | 2 хода |
| Площа теплообмінника, м² | 2,5 |
| Матеріал колосникових решіток | Сталь |
| Об'єм камери згоряння, л | 104 |
| Висота топки | 600 мм |
| Ширина топки | 312 мм |
| Глибина топки | 555 мм |
| Обсяг води в котлі, л | 97 |
| Максимальна температура води в контурі опалення | 95℃ |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Наявність автоматики | Без автоматики |
| Тип управління | Механический |
| Тип розпалювання | Ручной |
| Наявність вентилятора | Без вентилятора |
| Порт під вентилятор | Есть |
| Порт під регулятор тяги | Есть |
| Циркуляційний насос | Без насоса |
| Варильна поверхня | Нет |
| Механізм скидання золи | Есть |
| Сторона відкривання дверей | Справа |
| Діаметр підключення до системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу, мм | 130 |
| Тяга | Принудительная |
| Тяга димоходу, Па | 25 |
| Виведення димоходу | Вертикальный |
| Висота, мм | 1280 |
| Ширина, мм | 460 |
| Глибина, мм | 850 |
| Вага, кг | 206 |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Виробництво | Украина |
| Гарантія | 48 мес |
| Додаткові характеристики | Возможна установка: Регулятора тяги, Электрического ТЭНа с блоком управления, Электронной автоматики с вентилятором, Котлы имеют утепленные двери с базальтовым каркасом с воздушной прослойкой, что позволяет снизить температуру на их поверхности |
| Комплектація | Котел, Датчик температуры, Зольный ящик, Паспорт, Гарантийный талон |
Для отправки отзыва вам необходимо авторизоваться.






Отзывы
Отзывов пока нет.