Твердотопливный котел Thermo Alliance Magnum V 4.0 SF 20 кВт 200м2 с ручным управлением (SF20V40)
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
Нет в наличии
25 300 грн 24 541 грн
Нет в наличии
Отделение Нова пошта
Почтомат Новой почты
Адресная доставка
Самовывоз м.Рівне
- Банковская карта
- Google Pay, Apple Pay
- Наложенный платеж НП
- Покупка частями
- Безналичка: ФОП и ТОВ
| Тип котла | Стандартный |
|---|---|
| Серія | Magnum |
| Потужність, кВт | 20 |
| Площа обігріву, м² | 200 |
| ККД котла | 80% |
| Вид палива | Дрова, Уголь, Брикеты |
| Матеріал корпусу | Котловая сталь |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Товщина стінки теплообмінника, мм | 4 |
| Кількість ходів теплообмінника | 2 хода |
| Площа теплообмінника, м² | 2 |
| Матеріал колосникових решіток | Чугун |
| Матеріал теплоізоляції | Минеральная вата |
| Об'єм камери згоряння, л | 76 |
| Висота топки | 480 мм |
| Ширина топки | 310 мм |
| Глибина топки | 510 мм |
| Обсяг води в котлі, л | 71 |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Наявність автоматики | Без автоматики |
| Тип управління | Механический |
| Тип розпалювання | Ручной |
| Наявність вентилятора | С вентилятором |
| Порт під вентилятор | 72×123 мм |
| Порт під регулятор тяги | Есть |
| Циркуляційний насос | Без насоса |
| Варильна поверхня | Нет |
| Механізм скидання золи | Нет |
| Сторона відкривання дверей | Справа |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу, мм | 159 |
| Виведення димоходу | Горизонтальный |
| Захист від замерзання | нет |
| Захист від закипання | нет |
| Висота, мм | 1060 |
| Ширина, мм | 640 |
| Глибина, мм | 915 |
| Вага, кг | 178 |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Виробництво | Украина |
| Гарантія | 36 мес |
| Комплектація | Твердотопливный котел |
Для отправки отзыва вам необходимо авторизоваться.









Отзывы
Отзывов пока нет.