Кондиціонер TOSOT GW-07H PARTNER (On/Off)
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Звичайний (On/Off);
- Тип фреону – R-410A;
- М-сть охолодження: 2,2 кВт;
- Потужність обігріву: 2.2 кВт;
- Площа: до 20 кв.м.
Немає в наявності
6 999 грн 6 439 грн
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Неінверторний кондиціонер TOSOT PARTNER GW-07H комплектується надійним On/Off компресором. Відрізняється стильним дизайном. Внутрішній блок оснащений світлодіодною панеллю керування. Режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція та авто. Діапазон робочих температур від -7 до 43 ℃.
Особливості побутової спліт-системи TOSOT GW-07H:
- Іонний генератор Active Plasma Ion якісно очищає повітря, що подається.
- Ширококутні жалюзі збільшують швидкість охолодження кімнати.
- Контроль напрямку повітряних потоків забезпечує комфортну експлуатацію.
- Додаткова опція – набір фільтрів тонкого очищення.
- Є система Вольт-контроль і низькотемпературний запуск.
Модель поставляється з функціональним пультом д/у з інформативним LED-дисплеєм. Можливе блокування кнопок від випадкового натискання і захисту від дітей. Номінальна потужність охолодження та обігріву – 2,2 кВт. Коефіцієнт енергоефективності EER 2,82.
Технології звичайного кондиціонера TOSOT PARTNER:
- Автоматичне самоочищення, програмований таймер, авторестарт, самодіагностика та режим підвищеної продуктивності Turbo.
- У пульт вмонтовано температурний датчик I Feel.
- Функція комфортний сон знижує рівень шуму.
- Технологія інтелектуального розморожування I-Defrosting запускає процес тільки в разі реальної необхідності, а не циклічно. Це значно зменшує енергоспоживання.
- Режим осушення не знижує температуру в приміщенні.
Настінна спліт-система Тосот Партнер заправляється 500 г екологічно безпечного фреону R410A. Живлення від мережі 230 В. Кількість споживаної електроенергії – 780 Вт. Максимальна довжина магістралі 25 м. Допустимий перепад висота 10 м.
Порівняльна таблиця кондиціонерів TOSOT PARTNER:
| Модель | GW-07H | GW-09H | GW-12H | ||
| Продуктивність | холод | кВт | 2,20 | 2,64 | 3,22 |
| тепло | кВт | 2,20 | 2,81 | 3,37 | |
| Джерело електроживлення | ~ 220-240В/50Гц/1Ф | ||||
| Номінальна споживана потужність | холод | кВт | 0,78 | 0,94 | 1,15 |
| тепло | кВт | 0,65 | 0,85 | 1,05 | |
| Енергоефективність | EER (холод) | кВт/кВт | 2,82 | 2,81 | 2,80 |
| COP (тепло) | кВт/кВт | 3,38 | 3,31 | 3,21 | |
| Повітропродуктивність | м³/год | 400/360/320/290 | 400/360/320/290 | 650/550/450/330 | |
| Рівень шуму | вн. блок (м/с/мак) | дБ(А) | 25/28/30/34 | 26/28/31/34 | 30/33/36/39 |
| нар. блок | дБ(А) | 50 | 50 | 52 | |
| Тип холодоагенту | R410A | ||||
| Габаритные размеры (ширина/высота/глубина) | вн. блок | мм | 730х254х170 | 730х254х170 | 845х275х180 |
| нар. блок | мм | 720х428х310 | 720х428х310 | 776х540х320 | |
| Маса | вн. блок | кг | 8 | 8 | 10 |
| нар. блок | кг | 22 | 25,5 | 29 | |
| Осушення | л/год | 0,6 | 0,6 | 1,2 | |
| Температурний діапазон роботи | холод/тепло | °С | +18…+43 / -7…+24 | ||
| Маса холодоагенту | кг | 0,50 | 0,68 | 0,80 | |
| Діаметр рідинної магістралі | мм/ дюйм | 6,38/1/4″ | 6,38/1/4″ | 6,38/1/4″ | |
| Діаметр газової магістралі | мм/ дюйм | 9,53/3/8″ | 9,53/3/8″ | 9,53/3/8″ | |
| Максимальний перепад висоти магістралі | 10 | ||||
| Максимальна довжина магістралі | 15 | 15 | 20 | ||
| Відстань між болтами кріплення нар. блок | 440 | 440 | 510 | ||
| Серія | PARTNER |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний (On-Off) |
| Тип фреону | R-410A |
| Потужність, тис BTU | 7 |
| Площа приміщення, м2 | 20 |
| Потужність охолодження | 2,2 кВт |
| Потужність обігріву | 2,2 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 0.78 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 0.65 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 400, 360, 320, 290 м³/год |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | 18°С |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -7°С |
| Тип управління | Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Active Plasma Ion, Антибактеріальний, Дезодоруючий, Захист від цвілі |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,38 мм / 9,53 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 15 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 254х730х170 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 428×720×310 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 25, 28, 30, 34 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 2.82 |
| COP | 3.38 |
| SEER | 6.5 |
| SCOP | 5.1 |
| Функції | Інтелектуальне розморожування I-Defrosting, Комфортний сон, Низьковольтний запуск, Режим Turbo, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер 24 години, Функція I-Feel |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.