Кондиціонер TOSOT LYRA Winter Inverter GF-24W2 70м³ (-25℃) R32 інверторний, білий + пульт ДУ (Wi-Fi Ready)
- Тип фреону – R-32;
- М-сть охолодження: 7 кВт;
- Потужність обігріву: 7.4 кВт;
- Площа: до 70 кв.м.
Є в наявності
57 599 грн 52 991 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Побутовий кондиціонер TOSOT LYRA GF-24W виготовлений з особливого глянцевого пластику в сучасному стилі. Має дизайнерську конструкцію. Внутрішній блок декорований хромованими вставками. Передня панель легко знімається та швидко миється. Корпус оснащений світлодіодним екраном, на якому відображаються задані налаштування.\n\nПрацює на охолодження, обігрів, фільтрацію та осушення у приміщеннях площею до 72 м2. У комплекті постачається пульт д/к з температурним датчиком I Feel. Для захисту від дітей та ненавмисного натискання передбачена можливість блокування кнопок.\n
Особливості спліт-системи TOSOT GF-24W:
- Багатошвидкісний вентилятор та ширококутні жалюзі забезпечують комфортний розподіл потоків по вертикалі та горизонталі.
- Режим Turbo збільшує швидкість охолодження.
- Наявний програмований таймер, авторестарт та самодіагностика несправностей.
- Автоматичне самоочищення запобігає скупченню бруду та знищує всі хвороботворні бактерії.
\nМодель обладнана роторним компресором та заправляється 1700 г екологічно безпечного холодоагенту R32. Діапазон робочих температур від -23 до 43 ℃. Номінальна потужність охолодження 7 кВт, обігріву 7,4 кВт. Продуктивність — до 1250 м3/год.\n
Технології настінного кондиціонера TOSOT LYRA Winter Inverter R32
- Іонний генератор Active Plasma Ion усуває будь-які сторонні запахи.
- Інтелектуальне розморожування I-Defrosting запускає процес відтавання тільки за необхідності, а не циклічно.
- Wi-fi модуль дозволяє контролювати роботу віддалено за допомогою смартфона та спеціального мобільного застосунку.
- Технологія Зимовий комплект обігріває кімнату навіть за сильного морозу.
\nСпліт-система TOSOT LYRA Winter Inverter підключається до стандартної розетки 230 В. Належить до А++ класу енергоефективності та споживає до 3,75 кВт електроенергії. Максимальна довжина магістралі 25 м. Перепад висоти — до 10 м.\n
Технічна таблиця кондиціонерів TOSOT LYRA:
\n
| Модель | GF-09W | GF-12W | GF-18W | GF-24W | ||
| Продуктивність | холод | кВт | 2.70 (0.50-3.60) | 3.50 (0.70-4.00)/ | 5.20 (1.26-6.60) | 7.00 (1.93-8.85) |
| тепло | кВт | 3.00 (0.50-4.30) | 3.67 (0.80-4.50) | 5.30 (1.12-6.80) | 7.40 (1.80-10.63) | |
| Джерело електроживлення | ~ 220-240В/50Гц/1Ф | |||||
| Номінальна\nспоживана\nпотужність | холод | кВт | 0.60 (0.09-1.40) | 0.81 (0.09-1.45) | 1.32 (0.38-2.45) | 1.92(0.43-3.10) |
| тепло | кВт | 0.65 (0.16-1.50) | 0.79 (0.18-1.50) | 1.20 (0.35-2.60) | 1.79(0.43-3.75) | |
| Сезонна\nенергоефективність | SEER | 6.8 (А++) | 7.0 (А++) | 7.0 (А++) | 6.5 (А++) | |
| SCOP | 5.1 (А+++) | 5.1 (А+++) | 5.1 (А+++) | 5.1 (А+++) | ||
| Повітропродуктивність | м3/год | 610/570/540/\n470/440/420/390 | 680/620/560/\n490/450/420/390 | 800/720/650/610/\n570/520/470 | 1250/1100/1000/\n950/900/850/750 | |
| Рівень шуму | вн. блок (м/с/мак) | дБ(А) | 24/26/28/32/34/37 | 24/26/28/32/34/38 | 28/34/38/40/42/45 | 32/37/42/44/45 |
| зовн. блок | дБ(А) | 50 | 52 | 57 | 57 | |
| Тип холодоагенту | R32 | |||||
| Габаритні\nрозміри\n(ширина/висота/глибина) | вн. блок | мм | 889х294х212 | 889х294х212 | 1013х307х221 | 1122х329х247 |
| зовн. блок | мм | 782х540х320 | 848х596х320 | 965х700х396 | 965х700х396 | |
| Маса | вн. блок | кг | 11 | 11 | 13.5 | 17.5 |
| зовн. блок | кг | 27.5 | 31 | 45 | 53.5 | |
| Тип компресора | роторний | |||||
| Осушення | л/год | 0.8 | 1.4 | 1.8 | 2.4 | |
| Температурний\nдіапазон роботи | холод\nтепло | °С | -15/+43\n-23/+24 | |||
| Маса холодоагенту | кг | 0.55 | 0.70 | 1.00 | 1.70 | |
| Діаметр рідинної магістралі | мм/дюйм | 6.38/1/4” | 6.38/1/4” | 6.38/1/4” | 6.38/1/4” | |
| Діаметр газової магістралі | мм/дюйм | 9.53/3/8” | 9.53/3/8” | 12.7/1/2” | 15.88/5/8” | |
| Максимальний перепад висоти магістралі | 10 | 10 | 10 | 10 | ||
| Максимальна довжина магістралі | 15 | 20 | 25 | 25 | ||
\n
| Серія | LYRA |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 24 |
| Площа приміщення, м2 | 70 |
| Потужність охолодження | 7 кВт |
| Потужність обігріву | 7.4 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1.92 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1.79 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 1250, 1100, 1000 м3/год / 950, 900, 850, 750 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | -15°C |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -25°C |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Active Plasma Ion, Антибактеріальний, Дезодоруючий, Захист від цвілі |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6.35 мм /15.88 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 329х1122х247 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 700х965х396 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 17,5 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 53,5 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 32, 37, 42, 44, 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 57 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 4.29 |
| COP | 4.19 |
| SEER | 6.5 |
| SCOP | 5.1 |
| Функції | Іонізація, Самоочищення, таймер, режим "Турбо", функція "Інтелектуальне розморожування", режим "Комфортний сон", WiFi управління. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.














Відгуки
Відгуків немає, поки що.