Кондиціонер TOSOT LYRA Winter Inverter GF-18W2 50м2 (-25℃) R32 інверторний, білий + пульт ДУ (Wi-Fi Ready)
- Тип фреону – R-32;
- М-сть охолодження: 5.2 кВт;
- Потужність обігріву: 5.3 кВт;
- Площа: до 50 кв.м.
Є в наявності
44 699 грн 41 123 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Побутова спліт-система TOSOT LYRA GF-18W працює на охолодження, обігрів, вентиляцію та осушення приміщень площею до 54 м2. Діапазон робочих температур від -23 до 43 ℃. Має аеродинамічну конструкцію лопатей вентилятора та рельєфну поверхню теплообмінника.\n\nМодель відрізняється сучасним дизайном. Внутрішній блок виготовлений з особливого глянцевого пластику, який з часом не втрачає своєї привабливості. Передня панель просто знімається і легко миється.\n
Особливості настінного кондиціонера TOSOT GF-18W:
- Ширококутні жалюзі забезпечують комфортний розподіл потоків по вертикалі та горизонталі.
- Самоочищення не допускає скупчення бруду та виводить його разом із конденсатом.
- Пульт д/у обладнано вбудованим температурним датчиком I Feel.
- Для захисту від дітей та ненавмисного натискання передбачена можливість блокування кнопок пульта.
\nСистема з роторним компресором заправляється 1000 г екологічно безпечного фреону R32. Потужність охолодження 5,2 кВт, обігріву 5,23 кВт. Продуктивність — до 800 м3/год.\n
Технології кондиціонера TOSOT LYRA Winter Inverter R32
- Wi-fi модуль дозволяє контролювати роботу віддалено за допомогою смартфона та спеціального мобільного застосунку.
- Генератор іонів Active Plasma Ion знищує всі хвороботворні бактерії та усуває будь-які сторонні запахи.
- Технологія Зимовий комплект обігріває кімнату навіть за сильного морозу.
- Інтелектуальне розморожування I-Defrosting запускає процес відтавання тільки за необхідності, а не циклічно.
\nСпліт-система TOSOT LYRA Winter Inverter живиться від стандартної мережі 230 В. Кількість споживаної електроенергії — до 2,6 кВт. Максимальна довжина магістралі 25 м. Допустимий перепад висоти 10 м. Тип з’єднання — розвальцювання.\n
Технічна таблиця кондиціонерів TOSOT LYRA:
\n
| Модель | GF-09W | GF-12W | GF-18W | GF-24W | ||
| Продуктивність | холод | кВт | 2.70 (0.50-3.60) | 3.50 (0.70-4.00)/ | 5.20 (1.26-6.60) | 7.00 (1.93-8.85) |
| тепло | кВт | 3.00 (0.50-4.30) | 3.67 (0.80-4.50) | 5.30 (1.12-6.80) | 7.40 (1.80-10.63) | |
| Джерело електроживлення | ~ 220-240В/50Гц/1Ф | |||||
| Номінальна\nспоживана\nпотужність | холод | кВт | 0.60 (0.09-1.40) | 0.81 (0.09-1.45) | 1.32 (0.38-2.45) | 1.92(0.43-3.10) |
| тепло | кВт | 0.65 (0.16-1.50) | 0.79 (0.18-1.50) | 1.20 (0.35-2.60) | 1.79(0.43-3.75) | |
| Сезонна\nенергоефективність | SEER | 6.8 (А++) | 7.0 (А++) | 7.0 (А++) | 6.5 (А++) | |
| SCOP | 5.1 (А+++) | 5.1 (А+++) | 5.1 (А+++) | 5.1 (А+++) | ||
| Повітропродуктивність | м3/год | 610/570/540/\n470/440/420/390 | 680/620/560/\n490/450/420/390 | 800/720/650/610/\n570/520/470 | 1250/1100/1000/\n950/900/850/750 | |
| Рівень шуму | вн. блок (м/с/макс) | дБ(А) | 24/26/28/32/34/37 | 24/26/28/32/34/38 | 28/34/38/40/42/45 | 32/37/42/44/45 |
| зовн. блок | дБ(А) | 50 | 52 | 57 | 57 | |
| Тип холодоагента | R32 | |||||
| Габаритні\nрозміри\n(ширина/висота/глибина) | вн. блок | мм | 889х294х212 | 889х294х212 | 1013х307х221 | 1122х329х247 |
| зовн. блок | мм | 782х540х320 | 848х596х320 | 965х700х396 | 965х700х396 | |
| Маса | вн. блок | кг | 11 | 11 | 13.5 | 17.5 |
| зовн. блок | кг | 27.5 | 31 | 45 | 53.5 | |
| Тип компресора | роторний | |||||
| Осушення | л/год | 0.8 | 1.4 | 1.8 | 2.4 | |
| Температурний\nдіапазон роботи | холод\nтепло | °С | -15/+43\n-23/+24 | |||
| Маса холодоагента | кг | 0.55 | 0.70 | 1.00 | 1.70 | |
| Діаметр рідинної магістралі | мм/дюйм | 6.38/1/4” | 6.38/1/4” | 6.38/1/4” | 6.38/1/4” | |
| Діаметр газової магістралі | мм/дюйм | 9.53/3/8” | 9.53/3/8” | 12.7/1/2” | 15.88/5/8” | |
| Максимальний перепад висоти магістралі | 10 | 10 | 10 | 10 | ||
| Максимальна довжина магістралі | 15 | 20 | 25 | 25 | ||
\n
| Серія | LYRA |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 18 |
| Площа приміщення, м2 | 50 |
| Потужність охолодження | 5.2 кВт |
| Потужність обігріву | 5.3 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,32 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1.2 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 800, 720, 650, 610 м3/год / 570, 520, 470 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | -15°C |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -25°C |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Active Plasma Ion, Антибактеріальний, Дезодоруючий, Захист від цвілі |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,38 мм / 12,7 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 307х1013х221 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 700х965х396 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13,5 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 45 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 28, 34, 38, 40, 42, 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 57 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 4.29 |
| COP | 4.19 |
| SEER | 7 |
| SCOP | 5.1 |
| Функції | Іонізація, Самоочищення, таймер, режим "Турбо", функція "Інтелектуальне розморожування", режим "Комфортний сон", WiFi управління. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.














Відгуки
Відгуків немає, поки що.