Кондиціонер TCL TAC-18CHSA/VB Miracle Series (On/Off)
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Звичайний (On/Off);
- Тип фреону – R-410A;
- М-сть охолодження: 5.2 кВт;
- Потужність обігріву: 5,4 кВт;
- Площа: до 55 кв.м.
Немає в наявності
15 399 грн 14 167 грн
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Настінна спліт-система TCL Miracle TAC-18CHSA/VB 18 000 BTU on-off комплектується неінверторним компресором. Значення EER – 3,23. Працює на охолодження, обігрів і фільтрацію. Рекомендована площа обслуговування – до 55 м2. Робоча температура від -7 до 43 ℃.
У комплекті поставляється пульт д/у з інформативним LED екраном. Можливе вимкнення дисплея. Є функція автоматичного збереження останніх налаштувань положення жалюзі та сигналізація витоку холодоагенту.
Особливості неінверторного кондиціонера TCL TAC-18CHSA/VB Miracle Series On/Off:
- Гідрофільне захисне покриття Titan Gold запобігає окисленню алюмінієвих елементів і збільшує термін служби теплообмінників.
- Модернізована конструкція повітрозабірників забезпечує швидке охолодження та обігрів приміщення. Продуктивність – 640 м3/год.
- Передбачено два канали, що відводять конденсат, а сам дренажний вузол відокремлений від керуючої електроніки. Швидкість видалення вологи – 2 л/год.
- Тихий 5-швидкісний вентилятор. Режим Quiet знижує рівень шуму до 19 дБ.
- Іонний, фотокаталітичний і вугільний фільтри об’єднані в один великий.
Модель вирізняється стильним V-подібним дизайном. Передня панель, що легко знімається, просто миється. Глянцеве покриття білого кольору з часом не втрачає своєї привабливості. Внутрішній блок монтується за допомогою вигнутих фіксаторів. Номінальна потужність охолодження 18000 BTU/год або 5280 Вт. Обігріву – 5420 Вт або 18500 BTU/год.

Технології спліт-системи TCL Miracle Series VB On/Off:
- Titangold Self Cleaning – комплексне очищення, що запобігає скупченню вологи і розвитку цвілі. Знищує всі хвороботворні бактерії.
- Система розподілу потоків Smart Air Flow спрямовує холодне повітря вгору, а тепле вниз.
- Опція Wi-Fi контроль дає змогу дистанційно керувати установкою за допомогою мобільного телефону або комп’ютера. Для цього розроблено спеціальний багатофункціональний додаток.
У пульт д/у вмонтовано датчик I Feel. Він збирає і передає температурні дані для точної підтримки необхідного мікроклімату.Побутовий кондиціонер TCL Miracle Series On/Off заправляється 870 г озонобезпечного фреону R410A. Максимальна довжина трубопроводу 15 м. Перепади висоти не повинні перевищувати 5 м. Живлення стандартне – від мережі 230 В. Клас енергоефективності А++. Обсяг споживаної електроенергії 1640 Вт.

| Серія | Miracle Series VB On/Off |
|---|---|
| Режими роботи | Осушення, Охолодження, Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний (On-Off) |
| Тип фреону | R-410A |
| Потужність, тис BTU | 18 |
| Площа приміщення, м2 | 55 |
| Потужність охолодження | 5,28 кВт |
| Потужність обігріву | 5.42 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1.64 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1.5 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 610, 640 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | 17°С |
| Макс. температура обігріву | 30ºС |
| Мін. температура обігріву | -7°С |
| Тип управління | Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Антиалергенний, Антибактеріальний, Захист від цвілі |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6.35 / 12.7 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 15 м |
| Максимальна висота магістралі | 5 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 306х820х210 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 328х817х553 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 33 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 44 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 56 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 3.23 |
| COP | 3.61 |
| Функції | Функція Smart Air Flow, самоочищення, таймер, Турборежим, самодіагностика. |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 3 роки |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.