Кондиціонер інверторний TCL TAC-24CHSD/XAA1 ELITE Heat Pump Inverter (-25℃) R32 WI-FI
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Тип фреону – R-32;
- М-сть охолодження: 6,81 кВт;
- Потужність обігріву: 6,87 кВт;
- ПРОВИДЕЦЬ/СКОП – 6.5/4.1;
- Площа: до 70 кв.м.
Немає в наявності
26 125 грн
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | ELITE XAA1 Heat Pump Inverter |
|---|---|
| Режими роботи | Автоматичний, Вентиляція, Осушення, Охолодження, Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний (On-Off) |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 24 |
| Площа приміщення, м2 | 70 |
| Потужність охолодження | 6,81 кВт |
| Потужність обігріву | 6,87 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 2,226 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1,903 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 970/980 м³/год |
| Макс. температура охолодження | +50°C |
| Мін. температура охолодження | -15°C |
| Макс. температура обігріву | +30 °C |
| Мін. температура обігріву | -25°C |
| Тип управління | Wi-Fi, Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Пиловий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,35 мм / 12,7 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 315×1000×225 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 700×850×335 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 40 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 30, 34, 38, 42, 44 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 57 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А++ |
| EER | 3,06 |
| COP | 3,61 |
| SEER | 6,5 |
| SCOP | 4,1 |
| Функції | Авторестарт, Економічний режим, Запам'ятовування положення жалюзі, Низькотемпературний режим (обігрів), Низькотемпературний режим (охолодження), Режим Turbo, Режим сну, Самодіагностика, Сильне охолодження за високої температури навколишнього середовища, Таймер 24 години, Теплий старт, Функція "Super Turbo Start" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 3 роки |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.



















Відгуки
Відгуків немає, поки що.