Кондиционер Gree Lyra GWH28AAE-K3NNA3A (On/Off)
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Звичайний, On-Off;
- Тип фреону – R-410A;
- М-сть охолодження: 8 кВт;
- Потужність обігріву: 8,5 кВт;
- Площа: до 80 кв.м.
Немає в наявності
27 020 грн
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Обычный кондиционер Gree Lyra GWH28AAE-K3NNA3A – модель максимальной мощности в линейке и производительностью в режиме охлаждения 8 кВт (в режиме обогрева – 8,5 кВт). Сплит система предназначена для помещений, площадью около 80 кв. м. Дизайн внутреннего блока смотрится минималистично, есть декоративная вставка и скрытый под пластиком LED индикатор, работающий только во время работы прибора. Управление с помощью пульта ДУ с большим LCD дисплеем и блокировкой кнопок. Внутри пульта есть сенсор IFeel, для поддержания оптимальной температуры.
Особенности и технологии неинверторного кондиционера Gree Lyra GWH28AAE-K3NNA3A
- Режим Turbo – інтенсивне охолодження/нагрівання.
- 4 режими швидкості обдування для забезпечення максимального комфорту.
- Генератор іонів Cold Plasma – технологія очищення повітря із застосуванням плазмового іонізатора знищує мікроорганізми і бактерії.
- Електростатичний фільтр, що миється, який акумулює пил на поверхні та затримує його.
- Режим Sleep с низкими оборотами вентилятора, экономным энергопотреблением.
- Функція самоочищення – після завершення роботи пристрою вентилятори внутрішнього блоку ще деякий час працюють для видалення залишків вологи.
- Режим «теплый пуск» в режиме нагрева.
- Система самодіагностики з індикацією помилок.

Диапазон рабочих температур: от -7°С до +43°С. Энергоэффективность EER/COP – 2,81/3,21. Максимально допустимая длина магистрали – 30 м с перепадом высоты до 10 м. Уровень шума внутреннего блока: 39-51 дБ.
Сплит-система Гри Лира GWH28AAE-K3NNA3A подключается к стандартной сети 220-240 В. Потребляемая мощность в режиме холод/тепло – 2846/2647 Вт. Производительность в режиме охлаждения/обогрева: 8,0/8,55 кВт. Максимальный расход воздуха – 1200 куб. м/час.
| Серія | LYRA |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний (On-Off) |
| Тип фреону | R-410A |
| Потужність, тис BTU | 28 |
| Площа приміщення, м2 | 80 |
| Потужність охолодження | 8 кВт |
| Потужність обігріву | 8,5 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 2,846 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 2,647 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 1200 м³/год |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | 18°С |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -7°С |
| Тип управління | Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Антибактеріальний, Електростатичний, Захист від цвілі, Пиловий, Плазмовий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6 мм / 16 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 30 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 325х1080х245 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 700х965х396 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 16,5 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 61 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 51, 48, 42, 39 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 59 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 2,81 |
| COP | 3,21 |
| SEER | 6,1 |
| SCOP | 4 |
| Функції | Авторежим, Авторестарт, Авторозморожування, Багатошвидкісний вентилятор, Генератор Cold Plasma, Захист від перепадів напруги, Режим Sleep, Режим Тurbo, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер 24 години, Функція I-Feel |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 36 міс |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.





















Відгуки
Відгуків немає, поки що.