8% Акція

Змішувач для ванни Globus Lux QUEENSLAND GLQU-102N

Globus Lux
Китай
Код товару: 477223
(Акція) Знижка -10% на супутні категорії
Знижки на 5 категорії за цю покупку Дизайнерські рушникосушки, Дзеркала для ванної кімнати, Тумби у ванну…
Покупка частинами
від 657 грн
0% переплати, без комісій
4
5
4

Є в наявності

3 287 грн 3 024 грн

Є в наявності

Способи доставки

Відділення Нова пошта

Поштомат Нової пошти

Адресна доставка

Самовивіз м.Рівне

Способи оплати
  • Банківська карта
  • Google Pay, Apple Pay
  • Післяплата НП
  • Покупка частинами
  • Безготівка: ФОП та ТОВ
Є Відновлення

Купуй разом — плати менше -10%

Часто купують разом · рекомендовано для вашого товару
1 / 6
Ваш товар
Змішувач для ванни Globus Lux QUEENSLAND GLQU-102N
3 287 грн
+
часто купують
Душові системи
Душові системи ↗
3 319 грн
2 987 грн -332 грн
Тримачі для рушників
Тримачі для рушників ↗
3 122 грн
2 810 грн -312 грн
Разом ( аксесуари)
Економія: 1772 грн (-10%)

Оберіть хоча б 1 аксесуар

Змішувач для ванни Globus Lux QUEENSLAND -GLQU-0102N , душовий комплект

Переваги змішувачів Globus Lux:
1 Довговічність і безвідмовність в експлуатації
2 Елегантність форм, міцність і надійність
3 Висока функціональність
4 Використання якісних екологічно чистих матеріалів
5 Інноваційні технології виробництва
6 Корпус виготовлено з латуні із вмістом міді не менше 70%
7. Картридж Sedal

Комплектація:
Змішувач латунний
Тримач для душу,
Ручна лійка,
Шланг душовий
Ексцентрики для змішувачів настінного монтажу
Декоративні чаші

Артикул: GSR-000017643 Категорія: Бренд: Globus Lux
Тип виробу

Змішувач для ванни

Серія

QUEENSLAND

Тип змішувача

Одноважільний

Тип виливу

Литий, Короткий

Матеріал змішувача

Латунь

Колір змішувача

Хром

Вид монтажу змішувача

Настінний

Вага, кг

1.875000

Країна реєстрації бренду

Україна

Виробництво

Китай

Гарантія

60 міс

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Показати відгуки тільки UA (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Змішувач для ванни Globus Lux QUEENSLAND GLQU-102N”“
0
💰

Хочеш знижку?

Щоб отримати знижку до 10% – оформи замовлення з коментарем «Хочу дешевше!». Деталі повідомить наш менеджер.