Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera 4SV 1250x200x110 з примусовою конвекцією
Є в наявності
22 880 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Вид | Водяний |
|---|---|
| Серія | 4SV |
| Особенности конвектора | Вузький (до 20 см), З вентилятором, З решіткою |
| Спосіб монтажу | У підлогу |
| Потужність конвектора, Вт | 968 |
| Площа обігріву, м² | 111 |
| Матеріал теплообмінника | Мідь-алюміній |
| Конвекция | Примусова |
| Матеріал корпусу | Пофарбована сталь |
| Длина конвектора, мм | 1250 |
| Ширина конвектора, мм | 200 |
| Висота конвектора, мм | 110 |
| Вид решетки | Рулонний |
| Матеріал решітки | Алюміній |
| Секции решетки | Поперечні |
| Цвет решетки | Сатин |
| Макс. робоча температура | 105°C |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Максимальний тиск | 16 бар |
| Потужність вентилятора | 10 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 42,5 |
| Живлення, В | 220-240 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробництво | Україна |
| Гарантія | 120 міс |
| Додаткові характеристики | Доступна для покупки комплектація «Комплект S» (з решіткою та рамкою), при цьому на вибір пропонуються варіанти решіток, що підходять до серії внутрішньопідлогових конвекторів Carrera, Доступні варіанти матеріалу корпусу: пофарбована сталь, нержавіюча сталь, алюміній |
| Комплектація | Конвектор, Упаковка |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.








Відгуки
Відгуків немає, поки що.