Традиційні котли
Твердопаливний котел NEUS Joker 24 кВт з електронним керуванням
Код товару: 822410
Потужність, кВт:
1524
Покупка частинами
від 6 875 грн
0% переплати, без комісій
8
8
4
Є в наявності
55 000 грн 53 350 грн
Є в наявності
Способи доставки
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
Способи оплати
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Тип котла | Стандартний, Тривалого горіння |
|---|---|
| Вид | Стандартний |
| Серія | Joker |
| Потужність, кВт | 24 |
| Площа обігріву, м² | 150 |
| ККД котла | 89% |
| Вид палива | Брикети, Вугілля, Дрова, Тирса, Щепа |
| Тривалість горіння | 18 ч |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Товщина стінки теплообмінника, мм | 6 |
| Кількість ходів теплообмінника | 3 хід |
| Обсяг води в котлі, л | 107 |
| Робочий тиск | 1.5 бар |
| Наявність автоматики | З автоматикою |
| Тип управління | Електронний |
| Тип розпалювання | Автоматичний |
| Наявність вентилятора | З вентилятором |
| Порт під вентилятор | Є |
| Варильна поверхня | Ні |
| Діаметр димоходу, мм | 160 |
| Тяга | Природна |
| Об'єм камери згоряння, л | 103 |
| Висота, мм | 1645 |
| Ширина, мм | 500 |
| Глибина, мм | 1130 |
| Висота топки | 590 мм |
| Ширина топки | 320 мм |
| Глибина топки | 550 мм |
| Вага, кг | 374 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробництво | Україна |
| Гарантія | 36 міс |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.








Відгуки
Відгуків немає, поки що.