Пелетний котел Thermo Alliance Vulcan AUTO VASF 25
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Пеллетний;
- Потужність – 25 кВт;
- ККД – 90%;
- Товщина сталі – 6 мм;
- Обігрів – до 250 кв.м.
Немає в наявності
93 800 грн 90 986 грн
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Сталевий пелетний твердопаливний котел Thermo Alliance Vulcan AUTO VASF 25 потужністю 2500 Вт і площею обігріву – до 250 кв. м. Подача пального в топку автоматична, через шнековий механізм, об’ємом 285 л. Модель належить до 5 класу енергоефективності за міжнародним стандартом EN 303-5. Це означає, що котел відповідає всім сучасним вимогам з безпеки, екологічності та економії палива.
Конструкція теплообмінника являє собою з’єднання вертикальних жаротрубних каналів з турблізаторами і горизонтальними ламелями, що забезпечує високі показники ефективності.
Особливості пелетного котла Thermo Alliance Vulcan AUTO VASF 25:
- У стандартній комплектації є автоматика – контролер KG Elektronik і вентилятор M+M (виробництва Польщі).
- Підтримка спалювання дрібнофракційного вугілля.
- Товщина теплоізоляційного шару 30 мм.
- Товщина сталевого теплообмінника 6 мм.
- Підтримується підключення кімнатного термостата.
- Керування насосом ГВП.
- Високий ККД – до 90%
- Вага 481 кг.
Під час розроблення конструкції було використано багаторічний досвід у галузі створення твердопаливних котлів. Номінальне споживання палива – 5,5 кг/год. Додатково в котлі передбачено вхід під механічний регулятор тяги і чавунні колосники, що дадуть змогу в разі відключення електроенергії користуватися котлом в автономному режимі, використовуючи як паливо дрова або брикет.
| Тип котла | Пелетний |
|---|---|
| Серія | Vulcan Auto |
| Потужність, кВт | 25 |
| Площа обігріву, м² | 250 |
| ККД котла | 90% |
| Вид палива | Брикети, Вугілля, Пелети, Торф |
| Обсяг бункера, л | 285 |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Товщина стінки теплообмінника, мм | 6 |
| Кількість ходів теплообмінника | 3 полиці, 4 ходи |
| Матеріал колосникових решіток | Чавун |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Глибина топки | 370 мм |
| Обсяг води в котлі, л | 123 |
| Максимальна температура води в контурі опалення | 95℃ |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Наявність автоматики | З автоматикою |
| Тип управління | Електронний |
| Тип розпалювання | Ручний (підпал) |
| Наявність вентилятора | З вентилятором |
| Порт під вентилятор | 72×123 мм |
| Порт під регулятор тяги | 3/4" |
| Варильна поверхня | Ні |
| Сторона відкривання дверей | Універсальна |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Діаметр димоходу, мм | 180 |
| Тяга | Природна |
| Тяга димоходу, Па | 10-20 |
| Виведення димоходу | Горизонтальний |
| Захист від замерзання | Так |
| Захист від закипання | ні |
| Висота, мм | 1270 |
| Ширина, мм | 1230 |
| Глибина, мм | 1020 |
| Вага, кг | 481 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробництво | Україна |
| Гарантія | 3 роки |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.









Відгуки
Відгуків немає, поки що.