Набір змішувачів KFA Armatura Morris 2в1, латунь, хром (5241-003-00)
Є в наявності
6 995 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Количество в наборе | 2 в 1 |
|---|---|
| Серія | Morris |
| Назначение смесителя | Для ванни, Для душу, Для раковини |
| Тип змішувача | Одноважільний |
| Стиль смесителя | Класичний |
| Тип виливу | Литий |
| Довжина виливу, мм | для раковини 115 мм, для ванни 171 мм |
| Висота виливу, мм | 80 |
| Висота змішувача, мм | для раковини 142 мм, для ванни 100 мм |
| Вбудований кран для фільтрованої води | Ні |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Колір змішувача | Хром |
| Колір душової системи | Хром |
| Фактура поверхні | Глянцева |
| Кріплення змішувача | Гайка, Ексцентрики |
| Тип підведення | Гнучкий, Жорсткий |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Механізм змішування | Картридж |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Наявність термостата | Ні |
| Форма ручної лійки | Кругла |
| Донний клапан | Ні |
| Наявність полиці | Ні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Виробництво | Польща |
| Гарантія | 120 міс |
| Комплектація | Змішувач для ванни, Змішувач для умивальника, Ручна лійка |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.








Відгуки
Відгуків немає, поки що.