Муфта поліпропіленова Georg Fischer 25х3/4″ В з накидною гайкою (4301902513221)

Georg Fischer
Туреччина
Код товару: 712162
Безкоштовна доставка від 1000 грн.
Більше товарів — більша знижка!
До -15% на всю інженерію в кошику
Кількість Знижка
2+ 5%
5+ 7%
10+ 10%
15+ 15%

Є в наявності

484 грн

Є в наявності

Способи доставки

Відділення Нова пошта

Поштомат Нової пошти

Адресна доставка

Самовивіз м.Рівне

Способи оплати
  • Банківська карта
  • Google Pay, Apple Pay
  • Післяплата НП
  • Покупка частинами
  • Безготівка: ФОП та ТОВ
Є Відновлення

Купуй разом — плати менше -10%

Часто купують разом · рекомендовано для вашого товару
1 / 5
Ваш товар
Муфта полипропиленовая Georg Fischer 20х1/2" В с накидной гайкой (4301902013021)
Муфта поліпропіленова Georg Fischer 25х3/4" В з накидною гайкою (4301902513221)
484 грн
+
часто купують
Поліпропіленові труби
Труба полипропиленовая Georg Fischer PN20 20х2,8мм
Поліпропіленові труби ↗
87 грн
78 грн -9 грн
Американки для поліпропіленових труб
Американка Georg Fischer PPR 20мм 1/2" (4301902003021)
Американки для поліпропіленових труб ↗
338 грн
304 грн -34 грн
Трійники для поліпропіленових труб
Тройник полипропиленовый Georg Fischer 20х1/2"х20 Н мм (4301902012021)
Трійники для поліпропіленових труб ↗
176 грн
158 грн -18 грн
Поліпропіленові труби
Труба полипропиленовая Georg Fischer PN16 20х2,8мм
Поліпропіленові труби ↗
840 грн
756 грн -84 грн
Поліпропіленові труби
Труба полипропиленовая Georg Fischer PN16 20х2,8мм
Поліпропіленові труби ↗
294 грн
265 грн -29 грн
Разом ( аксесуари)
Економія: 174 грн (-10%)

Оберіть хоча б 1 аксесуар

Тип фитинга

Муфта перехідна

Призначення фітинга

Для поліпропіленових труб

Материал фитинга

Поліпропілен (PPR)

Тип подключения фитинга

Пайка–Різьба

Різьба

Внутрішня

Размер подключения фитинга

3/4"

Діаметр труби, мм

25

Вага, кг

0,07

Країна реєстрації бренду

Швейцарія

Виробництво

Туреччина

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Показати відгуки тільки UA ()

Будьте першим, хто залишив відгук “Муфта поліпропіленова Georg Fischer 25х3/4″ В з накидною гайкою (4301902513221)”“
0
💰

Хочеш знижку?

Щоб отримати знижку до 10% – оформи замовлення з коментарем «Хочу дешевше!». Деталі повідомить наш менеджер.