Кондиціонер Samurai Elite SMA-12HRDN8T 35м2 (-15°С) R32 інверторний, сірий + пульт ДУ (Wi-Fi Ready)
Є в наявності
16 899 грн 15 547 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | Elite |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Марка компрессора | GMCC |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 12 |
| Площа приміщення, м2 | 35 |
| Потужність охолодження | 3,81 кВт |
| Потужність обігріву | 3,96 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,8 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1,8 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 550 м³/год |
| Макс. температура охолодження | 53°C |
| Мін. температура охолодження | 0°С |
| Макс. температура обігріву | 30ºС |
| Мін. температура обігріву | -15℃ |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Сірий |
| Фільтр | Пиловий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,35 мм / 9,52 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 15 м |
| Максимальна висота магістралі | 5 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 250x777x201 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 459x712x276 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7,5 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 26/40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 49 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 220-240 |
| Клас енергоефективності | А/А |
| EER | 3,21 |
| COP | 3,61 |
| SEER | 5,5 |
| SCOP | 3,4 |
| Функції | Нічний режим, 3-хвилинна функція захисту, Автоматична робота жалюзі (у горизонтальній площині), Автоматичне розморожування, Автоматичний перезапуск, Антикорозійне покриття теплообмінника, Безшумний режим, Ефективне осушення, Функція Anti-Cold Air, Функція самодіагностики |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 36 міс |
| Комплектація | Внутрішній блок кондиціонера, Зовнішній блок кондиціонера, Пульт ДУ |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.















Відгуки
Відгуків немає, поки що.