Кондиціонер TOSOT HANSOL Winter Inverter GL-12ZS2 35м2 (-25℃) R32 інверторний, білий + пульт ДУ (Wi-Fi Ready)
- Тип фреону – R-32;
- М-сть охолодження: 3,5 кВт;
- Потужність обігріву: 3,67 кВт;
- SEER/SCOP – 7/5,1;
- Площа: до 35 кв.м.
Є в наявності
31 699 грн 29 163 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Технічна таблиця спліт-систем Tosot HANSOL Winter Inverter R32
\n
| Модель | GL-09ZS | GL-12ZS | GL-18ZS | GL-24ZS | ||
| Продуктивність | охолодження | кВт | 2.70 (0.45-3.50) | 3.50 (0.70-4.00) | 5.20 (1.26-6.60) | 7.00 (1.93-8.85) |
| обігрів | кВт | 2.80 (0.45-4.20) | 3.67 (0.80-4.50) | 5.30 (1.12-6.80) | 7.40 (1.80-10.63) | |
| Джерело електроживлення | ~ 220-240В/50Гц/1Ф | |||||
| Номінальна споживана потужність | охолодження | кВт | 0.82 (0.16 -1.40) | 1.09 (0.12-1.45) | 1.53 (0.15-2.45) | 1.90 (0.40-3.10) |
| обігрів | кВт | 0.76 (0,20-1.50) | 0.99 (0.12-1.50) | 1.41 (0.16-2.60) | 1.90 (0.45-3.75) | |
| Сезонна енергоефективність | SEER | 6.8 (A++) | 7.0 (A++) | 7.0 (A++) | 6.5 (A++) | |
| SCOP | 5.1 (A+++) | 5.1 (A+++) | 5.1 (A+++) | 5.1 (A+++) | ||
| Повітропродуктивність | м³/год | 290/330/380/430/460/490/560 | 390/420/450/490/560/620/680 | 470/520/570/610/650/720/800 | 750/850/900/950/1000/1100/1250 | |
| Рівень шуму | <td\u003eвн. блок (м/с/макс)</td\u003e\nдБ(А)</td\u003e\n<td\u003e24/26/29/32/35/37/41</td\u003e\n<td\u003e26/28/30/32/35/38/42</td\u003e\n<td\u003e31/34/35/38/41/43/45</td\u003e\n<td\u003e33/36/37/39/42/45/48</td\u003e\n | Тип холодоагента</td\u003e\n<td\u003e</td\u003e\n | R32</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Габаритні розміри (ширина/висота/глибина)</td\u003e\n<td\u003eвн. блок</td\u003e\n<td\u003eмм</td\u003e\n<td\u003e790X275X200</td\u003e\n<td\u003e845X289X209</td\u003e\n<td\u003e970X300X224</td\u003e\n<td\u003e1078X325X246</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n<td\u003eзовн. блок</td\u003e\n<td\u003eмм</td\u003e\n<td\u003e782X540X320</td\u003e\n<td\u003e848X596X320</td\u003e\n<td\u003e965X700X396</td\u003e\n<td\u003e965X700X396</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Маса</td\u003e\n<td\u003eвн. блок</td\u003e\n<td\u003eкг</td\u003e\n<td\u003e9.0</td\u003e\n<td\u003e10.5</td\u003e\n<td\u003e13.5</td\u003e\n<td\u003e16.5</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n<td\u003eзовн. блок</td\u003e\n<td\u003eкг</td\u003e\n<td\u003e27.5</td\u003e\n<td\u003e31</td\u003e\n<td\u003e45</td\u003e\n<td\u003e53.5</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Тип компресора</td\u003e\n<td\u003e</td\u003e\n | роторний</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Осушення</td\u003e\n<td\u003eл/год</td\u003e\n<td\u003e0.8</td\u003e\n<td\u003e1,40</td\u003e\n<td\u003e1.8</td\u003e\n<td\u003e2.4</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Температурний діапазон роботи</td\u003e\n<td\u003eохолодження</td\u003e\n | °С</td\u003e\n | -15 … +43</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n<td\u003eобігрів</td\u003e\n | -25 … +24</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Маса холодоагента</td\u003e\n<td\u003eкг</td\u003e\n<td\u003e0.55</td\u003e\n<td\u003e0.70</td\u003e\n<td\u003e1.00</td\u003e\n<td\u003e1.70</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Діаметр рідинної магістралі</td\u003e\n<td\u003eмм/дюйм</td\u003e\n<td\u003e6,38/1/4″</td\u003e\n<td\u003e6,38/1/4″</td\u003e\n<td\u003e6,38/1/4″</td\u003e\n<td\u003e6,38/1/4″</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Діаметр газової магістралі</td\u003e\n<td\u003eмм/дюйм</td\u003e\n<td\u003e9,53/3/8″</td\u003e\n<td\u003e9,53/3/8″</td\u003e\n<td\u003e12,7/1/2″</td\u003e\n<td\u003e15,88/5/8″</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Максимальний перепад висоти магістралі</td\u003e\n<td\u003e10</td\u003e\n<td\u003e10</td\u003e\n<td\u003e10</td\u003e\n<td\u003e10</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Максимальна довжина магістралі</td\u003e\n<td\u003e15</td\u003e\n<td\u003e20</td\u003e\n<td\u003e25</td\u003e\n<td\u003e25</td\u003e\n</tr\u003e\n<tr\u003e\n | Відстань між кріпленням</td\u003e\n<td\u003e510</td\u003e\n<td\u003e540</td\u003e\n<td\u003e560</td\u003e\n<td\u003e560</td\u003e\n</tr\u003e\n |
\n
| Серія | HANSOL Winter Inverter R32 |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 12 |
| Площа приміщення, м2 | 35 |
| Потужність охолодження | 3,5 кВт |
| Потужність обігріву | 3,67 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,09 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 0,99 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 390/420/450/490/560/620/680 м³/ч |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | -15°C |
| Макс. температура обігріву | +24°С |
| Мін. температура обігріву | -25°C |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Антибактеріальний, Захист від цвілі, Пиловий, Повітряний |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,38 мм/9,53 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 20 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 289х845х209 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 596х848х320 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10,5 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 26, 28, 30, 32, 35, 38, 42 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А+++ |
| EER | 3,52 |
| COP | 3,88 |
| SEER | 7 |
| SCOP | 5,1 |
| Функції | I Feel, Volt Control, Wi-Fi модуль, Автоматичне самоочищення, Авторестарт, Нічний режим, Регульовані жалюзі, Режим "TURBO", Система самодіагностики, Таймер 24 години, Теплий старт |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.















Відгуки
Відгуків немає, поки що.