Кондиціонер Midea Forest AF6-09N8C2E-I/AF6-09N8C2E-O 25м2 (-15°С) R32 інверторний, білий + пульт ДК (Wi-Fi Ready)
Є в наявності
18 799 грн 17 295 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | Forest |
|---|---|
| Живлення, В | 220-240 |
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Марка компрессора | GMCC |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 9 |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Потужність охолодження | 2,95 кВт |
| Потужність обігріву | 2,99 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,074 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 0,896 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 480 м³/год |
| Макс. температура охолодження | 50ºС |
| Мін. температура охолодження | 0°С |
| Макс. температура обігріву | 30℃ |
| Мін. температура обігріву | -15℃ |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Вугільний, Повітряний |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,35 мм / 9,52 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 285x715x194 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 469х668х252 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7,60 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 18 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 22/35 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52,20 дБ |
| Таймер | Є |
| Клас енергоефективності | A/B |
| EER | 3,21 |
| COP | 3,61 |
| Функції | Нічний режим, Самоочищення, Турбо режим, 3-хвилинна функція захисту, LED дисплей, Автоматична робота жалюзі (у горизонтальній площині), Автоматичне розморожування, Автоматичний перезапуск після вимкнення електроживлення, Антикорозійне покриття теплообмінника, Безшумний режим, Детектор витоку фреону, Ефективне осушення, Запобігання обдуву холодним повітрям у режимі обігріву, Лівий і правий вивід дренажу, Функція «Стеж за мною», Функція самодіагностики |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
| Комплектація | Внутрішній блок кондиціонера, Зовнішній блок кондиціонера, Пульт ДУ |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.




















Відгуки
Відгуків немає, поки що.