Кондиціонер інверторний Cooper&Hunter CH-S09FVX Inverter Console (Wi-Fi)
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Тип фреону – R-410А;
- М-сть охолодження: 2,60 кВт;
- Потужність обігріву: 3,30 кВт;
- СТРАШИЛКИ/КОП – 3.93/4.10;
- Площа – до 25 кв.м.
Немає в наявності
31 599 грн 29 071 грн
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | Inverter Console |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-410A |
| Потужність, тис BTU | 9 |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Потужність охолодження | 2,60 кВт |
| Потужність обігріву | 3,30 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 0,66 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 0,81 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 500 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | -15°C |
| Макс. температура обігріву | +24°С |
| Мін. температура обігріву | -25°C |
| Тип управління | Wi-Fi, Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Антибактеріальний, Електретний пиловловлювальний, З активованого вугілля, Захист від цвілі, Катехіновий, Нано-титановий, Повітряний |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,35 мм / 9,53 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 15 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 600х700х215 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 540х848х320 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 33 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | |
| COP | 4,10 |
| Функції | Wi-Fi управління, Авторежим, Багатошвидкісний вентилятор, Енергоощадний режим, Захист від замерзання 8℃, Регульовані жалюзі, Режим Sleep, Режим Turbo, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер 24 години, Технологія "Stable Frequency Control", Функція I-Feel |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 24 міс |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.







Відгуки
Відгуків немає, поки що.