Кондиціонер Hisense Easy Smart CCA35YR03G/CA35YR03W 35м2 (-15°C) R32 інверторний, білий (Wi-Fi Ready)
Є в наявності
26 703 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | Easy Smart |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 12 |
| Площа приміщення, м2 | 35 |
| Потужність охолодження | 3,4 кВт |
| Потужність обігріву | 3,8 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1,1 кВт |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | -15°C |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -20°C |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Максимальна довжина магістралі | 20 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 255x795x200 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 483x660x240 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7,1 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 220-240 |
| Клас енергоефективності | A++/A+++++ |
| SEER | 6,1 |
| SCOP | 5,4 |
| Функції | ECO режим, Комфортний сон, Самоочищення, Таймер, Функція I FEEL, Інтелектуальний режим, Тихий режим, Швидке охолодження |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 36 міс |
| Комплектація | Внутрішній блок кондиціонера, Зовнішній блок кондиціонера, Пульт ДУ |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.