Кондиціонер Chigo Angel CS-25V3G-B169A 25м2 (-20°С) R32 інверторний, білий + пульт ДУ
Є в наявності
14 999 грн 13 799 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | Angel |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 9 |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Потужність охолодження | 2,5 кВт |
| Потужність обігріву | 2,6 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 0,8 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 0,75 кВт |
| Макс. температура охолодження | 50ºС |
| Мін. температура охолодження | -15°C |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -20°C |
| Тип управління | Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,35 мм / 9,52 мм |
| Максимальна довжина магістралі | 15 м |
| Максимальна висота магістралі | 5 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 272x750x312 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 473x745x299 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 19 кг |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 220-240 |
| Клас енергоефективності | A++/A+ |
| SEER | 6,1 |
| SCOP | 4 |
| Функції | Запам'ятовування положення жалюзі, Режим сну, Самоочищення, Турбо режим, Вертикальні автономні жалюзі, Режим ECO, Розумне розморожування, Тихий режим |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 24 міс |
| Комплектація | Внутрішній блок кондиціонера, Зовнішній блок кондиціонера, Пульт ДУ, Інструкція, Гарантійний талон |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.










Відгуки
Відгуків немає, поки що.