Інверторний кондиціонер Toshiba PKVSG RAS-13PKVSG-E/RAS-13PAVSG-E-UA
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Тип фреону – R32;
- М-сть охолодження: 3.5 кВт;
- Потужність обігріву: 4.2 кВт;
- Площа: до 35 кв.м.
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Інверторний кондиціонер Toshiba PKVSG RAS-13PKVSG-E/RAS-13PAVSG-E-UA складається з внутрішнього і зовнішнього блоків. Споживання енергії 1.05 кВт. Продуктивність на охолодження 3.5 кВт, на обігрів 4.2 кВт. Прилад належить до нової лінійки Suzumi+, з енергоефективністю вищого класу А++. Оптимальний варіант для приміщень середнього розміру (35 м2).
Спліт-система Toshiba PKVSG RAS-13PKVSG-E/RAS-13PAVSG-E-UA – особливості:
- Опціонально можливе керування через Wi-Fi.
- Має автоматичне очищення та самостійно діагностує несправності.
- Встановлено сучасний і екологічно безпечний фреон R32.
- Патентований фільтр IAQ тонкого очищення ефективно позбавляє від пилу, а також від шкідливих бактерій і вірусів.
- Таймер дає змогу задати час увімкнення і вимкнення кондиціонера.
Настінний кондиціонер Тошиба PKVSG бездоганно підтримує бажану температуру. Внутрішній блок створює рівень шуму, що не перевищує 23 дБ. Управління відбувається дистанційно за допомогою пульта. Потрібно електроживлення від однофазної мережі 230 В.
| Серія | PKVSG |
|---|---|
| Режими роботи | Осушення, Охолодження, Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 13 |
| Площа приміщення, м2 | 35 |
| Потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Потужність обігріву | 4.2 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,05 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1,08 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 625, 640 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 46℃ |
| Мін. температура охолодження | -10℃ |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -15℃ |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Антиалергенний, Антибактеріальний, Дезодоруючий, Захист від цвілі |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6 мм / 9 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 20 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 293x798x230 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 550x780x290 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 33 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 23, 39 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 48, 50 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 3.33 |
| COP | 3.62 |
| SEER | 6.50 |
| SCOP | 4.60 |
| Функції | Фільтр IAQ, функція Quiet, Swing, Комфортний сон, самоочищення, режим осушення, вентиляції, Wi-Fi (опція), таймер 24 години |
| Виробництво | Таїланд |
| Гарантія | 3 роки |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.