Інверторний кондиціонер Ballu BSUI-18HN8 Platinum Evolution Inverter
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Тип фреону – R-32;
- М-сть охолодження: 5.3 кВт;
- Потужність обігріву: 5.3 кВт;
- Площа: до 60 кв.м.
Немає в наявності
21 999 грн 20 239 грн
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Кондиціонер спліт-система Ballu Platinum Evolution Inverter BSUI-18HN8 з лінійки Platinum Evolution DC Inverter призначений для комфортного охолодження і обігріву приміщень, площею до 60 кв. м. У компресорах цієї лінійки застосовано інверторну технологію, що дає змогу зменшити витрати на електроенергію та збільшити термін служби пристрою.
Внутрішній блок білого кольору виготовлений з якісного пластику і вирізняється компактністю та практичністю. Швидкознімна передня панель дає змогу легко виконувати чищення. Є прихований LED-індикатор.
Особливості настінного кондиціонера Ballu Platinum Evolution Inverter BSUI-18HN8
- Підключення до Wi-Fi мережі та віддалене керування через смартфон.
- Ефективна робота на обігрів за зовнішньої температури від -20°C.
- Режим осушення повітря.
- Система автодіагностики несправностей.
- Інтелектуальний режим відтавання зовнішнього блока Defrost.
- Режим Turbo швидко знижує і підвищує температуру.
- Керування за допомогою пульта д/у з дисплеєм, підсвічуванням і вбудованим температурним датчиком iFeel.
Максимальна продуктивність кондиціонера в режимі охолодження та обігріву – до 6,1 кВт. Клас енергоефективності моделі – А++. Допустимий перепад висот між зовнішнім і внутрішнім блоком до 10 м. Максимальна довжина магістралі 25 м.
Технології побутового кондиціонера Ballu Platinum Evolution Inverter:
- Висока продуктивність за мінімального рівня шуму 29 дБ.
- Функція самоочищення не допускає скупчення бруду у внутрішньому блоці та запобігає виникненню грибків і неприємного запаху.
- Режим Sleep із плавним зниженням температури.
- Є префільтр високої щільності.
- Вбудований таймер на вимкнення.
- Функція Авторестарт зі збереженням раніше налаштованого режиму роботи.
Інверторний кондиціонер Балу Платинум Еволюшн Інвертер має 5-річну ексклюзивну гарантію від виробника. Підключення до електромережі стандартне – 220 В. Колір корпусу внутрішнього і зовнішнього блоків білий. Швидкий монтаж без розбору блоку.
| Серія | Platinum Evolution Inverter |
|---|---|
| Режими роботи | Вентиляція, Осушення, Охолодження, Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 18 |
| Площа приміщення, м2 | 60 |
| Потужність охолодження | 5.3 кВт |
| Потужність обігріву | 5.3 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,65 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1,49 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 900 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 47°С |
| Мін. температура охолодження | 18°С |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -25°C |
| Тип управління | Wi-Fi, Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Високої щільності, Повітряний |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6.35 / 12.7 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 316х940х224 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 545х800х315 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 29 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 54 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А++ |
| EER | 3.36 |
| COP | 3.71 |
| SEER | 6.1 |
| SCOP | 4.1 |
| Функції | Автоперезапуск, Авторежим, Авторозморожування, Дисплей "SCREEN", Режим Sleep, Режим Turbo, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер 24 години, Функція "Гарячий старт", Функція I-Feel, Функція Smart Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Гонконг |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 5 років |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.















Відгуки
Відгуків немає, поки що.