Каналізаційні установки
Каналізаційна установка Grundfos MSS.11.1.2 1,7 кВт H 10 м Q 516 л/хв (97901037)
Код товару: 810989
Покупка частинами
від 30 272 грн
0% переплати, без комісій
4
5
4
Є в наявності
151 361 грн 139 252 грн
Є в наявності
Способи доставки
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
Способи оплати
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Вид установки | Сололіфт |
|---|---|
| Потужність, Вт | 1700 |
| Якість води | Злегка забруднена |
| Максимальний напір води, м | 10 |
| Продуктивність, л/хв | 516 |
| Продуктивність, м3/год | 31 |
| Швидкість обертання | 2760 об/хв |
| Матеріал корпусу | Композит |
| Діаметр патрубка (вхід) | 50 мм |
| Діаметр патрубка (вихід) | 100 мм |
| Макс. робоча температура | 40°C |
| Тип кабелю | H07RN-F |
| Довжина кабелю | 1,5 м |
| Живлення, В | 220-240 |
| Частота, Гц | 50 |
| Клас захисту | IP68 |
| Вага, кг | 27,4 |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Виробництво | Сербія |
| Гарантія | 24 міс |
| Комплектація | Каналізаційна установка, Кабель |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.









Відгуки
Відгуків немає, поки що.