Водонагрівач Tesy Modeco Ceramic GCV 1004716D C21 TS2R 100 л 2,4 кВт сухий ТЕН, вертикальний, білий (305920)
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
Немає в наявності
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Тип виробу | Водонагрівач |
|---|---|
| Серія | Modeco |
| Об'єм, л | 100 |
| Тип нагрівального елемента | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Потужність ТЕНа, кВт | 1,6+0,8 |
| Час нагрівання, год | 3,25 |
| Форма бойлера | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака і покриття | Склокераміка |
| Товщина теплоізоляції | 32 мм |
| Тип установки | Настінний |
| Монтаж бойлера | Вертикальний |
| Підключення | Нижнє |
| Максимальна температура | 60°C |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Тип управління | Механічний |
| Терморегулятор | Відкритий |
| Потужність бойлера, Вт | 2400 |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | C |
| Ширина бойлера | Стандартний (40-49 см) |
| Глубина бойлера | Глубокий (от 40 см) |
| Висота, мм | 985 |
| Ширина, мм | 470 |
| Глибина, мм | 496 |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Виробництво | Болгарія |
| Гарантія | 84 міс |
| Фірмові технології | Захист від перегріву, Індикатор роботи, Захист від надлишкового тиску, Захист від замерзання, Захист від корозії |
| Комплектація | Бойлер, Інструкція з експлуатації, Магнієвий анод |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.










Відгуки
Відгуків немає, поки що.