Мобільні кондиціонери
Мобільний кондиціонер WetAir WPAC-H10K 30м² (-5°С) R290 неінверторний, білий + пульт ДК (Wi-Fi)
Код товару: 833516
Покупка частинами
від 3 000 грн
0% переплати, без комісій
4
5
4
Є в наявності
14 999 грн 13 799 грн
Є в наявності
Способи доставки
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
Способи оплати
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
|---|---|
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип фреону | R290 |
| Потужність, тис BTU | 10 |
| Площа приміщення, м2 | 30 |
| Потужність охолодження | 2,9 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,2 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 360 м³/год |
| Макс. температура охолодження | 35°C |
| Мін. температура охолодження | -5°C |
| Макс. температура обігріву | 35℃ |
| Тип управління | Wi-Fi, Дистанційний, Сенсорний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Пиловий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 701x350x348 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 24,5 кг |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 220-240 |
| Клас енергоефективності | А |
| Функції | Мобільний додаток TUYASMART, Світлодіодний дисплей із сенсорним керуванням, Система самовипаровування |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Мобільний кондиціонер, Пульт ДУ |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.