Мобільний кондиціонер Midea Portable MPPDA-09CRN7 25м² (17°С) R290 неінверторний, білий + пульт ДК
Є в наявності
18 899 грн 17 387 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | Portable |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження |
| Марка компрессора | GMCC |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип фреону | R290 |
| Потужність, тис BTU | 9 |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Потужність охолодження | 2,64 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 0,975 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 398 м³/година |
| Макс. температура охолодження | 35°C |
| Мін. температура охолодження | 17°С |
| Тип управління | Дистанційний, Сенсорний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Пиловий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 700x454x365 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 29,5 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 51,2/52,4 |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 220-240 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 2,7 |
| Функції | Нічний режим, 3-хвилинна функція захисту, Автоматичний перезапуск після вимкнення електроживлення, Антикорозійне покриття теплообмінника, Ефективне осушення, Легка установка, Ролики, Система Singler-Up, Функція самодіагностики |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Мобільний кондиціонер, Пульт ДУ |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.