Кондиціонер TCL BreezeIN 2.0 UG11 Heat Pump 70м2 (-30°С) R32 інверторний, білий + пульт ДК (Wi-Fi) (TAC-24CHSD/UG11V3AHB)
Є в наявності
51 899 грн 47 747 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | BreezeIN 2.0 |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 24 |
| Площа приміщення, м2 | 70 |
| Потужність охолодження | 7,03 кВт |
| Потужність обігріву | 7,12 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,9 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1,795 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 1100/1150 м³/год |
| Макс. температура охолодження | 53°C |
| Мін. температура охолодження | -15°C |
| Макс. температура обігріву | 30℃ |
| Мін. температура обігріву | -30°C |
| Тип управління | Wi-Fi, Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Пиловий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,35 мм / 12,7 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 333x1096x222 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 803x900x340 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14,2 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 45 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 26/30/37/44/50 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 58 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 220-240 |
| Клас енергоефективності | А+++/А++ |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,7 |
| Функції | I Feel, Запам'ятовування положення жалюзі, Низькотемпературний режим (обігрів), Низькотемпературний режим (охолодження), Нічний режим, Самоочищення, Сильне охолодження за високої температури навколишнього середовища, Турбо режим, Функція "Super Turbo Start", Функція "Плавний старт", 7 швидкостей вентилятора, B.I.G. Care, Hotel Mode, IoT Wi-Fi керування, Smart Gentle Wind, Smart Vector Airflow, T-AI Energy Saving, Аварійна кнопка, Автоматичний перезапуск, Автономне осушення, Антикорозійне покриття, Безпечна конструкція, Безшумний режим, Ефект Коанди, Інтелектуальний ЕКО-режим, Комфортне охолодження, Підсвітка пульта, Підтримання температури в приміщенні на рівні +8 °C, Подвійний дренаж, Покриття Titan Gold, Режим генератора, Режим інтелектуальної розморозки, Розумна циркуляція повітря, Самоочищення зовнішнього блоку, Світлочутливий режим сну, Споживання 1W у режимі очікування, Статистика споживання електроенергії, Стерилізація UVC, Сумісність з BMS, Функція самодіагностики |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
| Комплектація | Внутрішній блок кондиціонера, Зовнішній блок кондиціонера, Пульт ДУ |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.

































Відгуки
Відгуків немає, поки що.