Кондиціонер TCL BreezeIN 1.0 THP21 70м2 (-20°С) R32 інверторний, білий + пульт ДК (Wi-Fi) (TAC-24CHSD/TPH21I)
Є в наявності
46 799 грн 43 055 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | BreezeIN 1.0 |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 24 |
| Площа приміщення, м2 | 70 |
| Потужність охолодження | 7,02 кВт |
| Потужність обігріву | 7,1 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 2,1 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1,87 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 1100 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 53°C |
| Мін. температура охолодження | -15°C |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -20°C |
| Тип управління | Wi-Fi, Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Пиловий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,35 мм / 12,7 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 333x1100x222 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 690x845x330 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 39 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 31/34/38/42/47 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 59 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 220-240 |
| Клас енергоефективності | А++/А+ |
| SEER | 6,5 |
| SCOP | 4 |
| Функції | I Feel, Запам'ятовування положення жалюзі, Низькотемпературний режим (обігрів), Низькотемпературний режим (охолодження), Нічний режим, Самоочищення, Сильне охолодження за високої температури навколишнього середовища, Турбо режим, Функція "Super Turbo Start", Функція "Плавний старт", 7 швидкостей вентилятора, IoT Wi-Fi керування, Smart Gentle Wind, Smart Vector Airflow, T-AI Energy Saving, Аварійна кнопка, Автоматичний перезапуск, Автономне осушення, Антикорозійне покриття, Безпечна конструкція, Безшумний режим, Ефект Коанди, Інтелектуальний ЕКО-режим, Комфортне охолодження, Підсвітка пульта, Підтримання температури в приміщенні на рівні +8 °C, Подвійний дренаж, Режим генератора, Режим інтелектуальної розморозки, Розумна циркуляція повітря, Споживання 1W у режимі очікування, Функція самодіагностики |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
| Комплектація | Внутрішній блок кондиціонера, Зовнішній блок кондиціонера, Пульт ДУ |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.






















Відгуки
Відгуків немає, поки що.