Кондиціонер Midea Xtreme Save Eco AG-07N8C2F-I/AG-07N8C2F-O 20м² (-15°С) R32 інверторний, білий + пульт ДУ (Wi-Fi Ready)
Є в наявності
18 699 грн 17 203 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | Xtreme Save Eco |
|---|---|
| Живлення, В | 220-240 |
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Марка компрессора | GMCC |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 7 |
| Площа приміщення, м2 | 20 |
| Потужність охолодження | 2,51 кВт |
| Потужність обігріву | 2,93 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1,24 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 500 м³/год |
| Макс. температура охолодження | 50ºС |
| Мін. температура охолодження | 0°С |
| Макс. температура обігріву | 30℃ |
| Мін. температура обігріву | -15℃ |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Вугільний, Повітряний |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,35 мм / 9,52 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 200x729x292 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 434x681x285 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8,20 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 20,50 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 22,5/38,5 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52,50 дБ |
| Таймер | Є |
| Клас енергоефективності | B/C |
| Функції | Нічний режим, Самоочищення, Турбо режим, 3-хвилинна функція захисту, Автоматична робота жалюзі (у горизонтальній площині), Автоматичне розморожування, Автоматичний перезапуск після вимкнення електроживлення, Антикорозійне покриття теплообмінника, Ефективне осушення, Запобігання обдуву холодним повітрям у режимі обігріву, Лівий і правий вивід дренажу, Споживання 1W у режимі очікування, Функція «Стеж за мною», Функція запам'ятовування положення жалюзі після вимкнення та увімкнення внутрішнього блоку, Функція самодіагностики |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
| Комплектація | Внутрішній блок кондиціонера, Зовнішній блок кондиціонера, Пульт ДУ |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.

























Відгуки
Відгуків немає, поки що.