Кондиціонер Idea SQ5 ISR-09HR-SQ5-DN8 25м² (-20°С) R32 інверторний, білий + пульт ДК (Wi-Fi Ready)
Є в наявності
20 099 грн 18 491 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | SQ5 |
|---|---|
| Живлення, В | 220-240 |
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Марка компрессора | GMCC |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 9 |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Потужність охолодження | 3,8 кВт |
| Потужність обігріву | 4,2 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,6 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1,6 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 620 м³/год |
| Макс. температура охолодження | 49℃ |
| Мін. температура охолодження | -15°C |
| Макс. температура обігріву | 32°C |
| Мін. температура обігріву | -20°C |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Пиловий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,35 мм / 9,52 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 15 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 296x761x199 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 530x708x258 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7,30 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 21,50 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 61 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 64 дБ |
| Таймер | Є |
| Клас енергоефективності | A++ / A+ |
| SEER | 6,20 |
| SCOP | 5,10 |
| Функції | Нічний режим, Турбо режим, 3-хвилинна функція захисту, HD-фільтр, LED дисплей, Автоматична робота жалюзі (у горизонтальній площині), Автоматичне розморожування, Автоматичний перезапуск, Антикорозійне покриття теплообмінника, Безшумний режим, Ефективне осушення, Функція Anti-Cold Air, Функція самодіагностики |
| Країна реєстрації бренду | Гонконг |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
| Комплектація | Внутрішній блок кондиціонера, Зовнішній блок кондиціонера, Пульт ДУ |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.














Відгуки
Відгуків немає, поки що.