Кондиціонер Idea Mao ISR-09HR-MA01-DN8 25м2 (-15°С) R32 інверторний, білий + пульт ДК (Wi-Fi Ready)
Є в наявності
16 699 грн 15 363 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | Mao |
|---|---|
| Живлення, В | 220-240 |
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Марка компрессора | GMCC |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-32 |
| Потужність, тис BTU | 9 |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Потужність охолодження | 2,95 кВт |
| Потужність обігріву | 2,99 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,07 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 0,89 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 480 м³/год |
| Макс. температура охолодження | 50ºС |
| Мін. температура охолодження | 0ºС |
| Макс. температура обігріву | 30℃ |
| Мін. температура обігріву | -15℃ |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Катехіновий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6,35 мм / 9,52 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 285x715x194 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 469х668х252 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7,60 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 18 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 35 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 53 дБ |
| Таймер | Є |
| Клас енергоефективності | A/B |
| EER | 3,21 |
| COP | 3,61 |
| Функції | Автоматичне розморожування, Нічний режим, Самодіагностика, Самоочищення, Турбо режим, 3-хвилинна функція захисту, HD-фільтр, Автоматичне керування жалюзі (у горизонтальній площині), Автоматичний перезапуск, Антикорозійне покриття теплообмінника, Безшумний режим, Ефективний дренаж, Захист від холодного повітря, Лівий і правий вихідний дренаж, Світлодіодний дисплей, Фільтр з іонами срібла, Функція «Стеж за мною» |
| Країна реєстрації бренду | Гонконг |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
| Комплектація | Внутрішній блок кондиціонера, Зовнішній блок кондиціонера, Пульт ДУ |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.















Відгуки
Відгуків немає, поки що.