Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-24AHEw (On/Off)
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Неінверторний (On/Off);
- Тип фреону – R-410А;
- М-сть охолодження: 7 кВт;
- Мощ-сть обогрева: 7.3 кВт;
- Площа: до 70 кв.м.
Немає в наявності
16 799 грн 15 455 грн
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Неінверторний кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-24AHEw (-7°C) – спліт-система з підтримкою опції WI-FI-модуля. Усередині зовнішнього блоку встановлено надійний компресор фірми Toshiba. Фірмове водовідштовхувальне покриття внутрішнього і зовнішнього теплообмінників G-Touch не допускає появи неприємного запаху, цвілі, бактерій і корозії.
Особливості спліт-системи Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-24AHEw:
- Рекомендована площа обігріву – до 70 кв. м.
- Холодоагент – фреон R410A.
- Клас енергозбереження А.
- Є фільтр грубого очищення повітря.
- Режим вентиляції та осушення повітря.
- Функція швидкого охолодження “Турбо”.
- Режим “SLEEP” із низьким рівнем шуму.
- Тиха робота зовнішнього блоку.
- Таймер увімкнення/вимкнення (24 години).
- Встановлено прихований LED-дисплей на внутрішньому блоці з можливістю його вимкнення.
- Автоматичне розморожування зовнішнього блоку.
- Швидке чищення фільтра – легко знімається і миється.
- Режим автоматичного очищення після завершення роботи.
Комплектний пульт керування з РК-дисплеєм дає змогу легко і швидко налаштувати необхідний варіант експлуатації. Побутовий кондиціонер Неокліма Термінатор споживає потужність у режимі охолодження – 7,08 кВт, а обігріву – 7,3 кВт. Діапазон робочих температур – від -7°C до +43°C. Гарантія від виробника – 2 роки.
| Серія | Термінатор 2.0 (увімкнено/вимкнено) |
|---|---|
| Режими роботи | Вентиляція, Осушення, Охолодження, Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип фреону | R-410A |
| Потужність, тис BTU | 24 |
| Площа приміщення, м2 | 70 |
| Потужність охолодження | 7,08 кВт |
| Потужність обігріву | 7.375 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 2,2 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 2.04 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 2400 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | 18°С |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -7°С |
| Тип управління | Wi-Fi (Опція), Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Пиловий, Повітряний |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 9 мм, 15 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 20 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 327×1040×220 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 702×845×363 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12.7 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 48.8 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 34, 40, 47 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 3.21 |
| COP | 3.61 |
| SEER | 3.11 |
| SCOP | 2.3 |
| Функції | Wi-Fi, озонобезпечний фреон, нічний режим, Ф-я турбо, грубе очищення, самодіагностика, самоочищення, таймер, низький рівень шуму, авторозморожування, автоперемикання, автозапуск |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.