Інверторний кондиціонер Leberg Viking LBS-VKG07UA/LBU-VKG07UA
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Тип фреону – R-410А;
- М-сть охолодження: 2,2 кВт;
- Потужність обігріву: 2.2 кВт;
- Площа: до 20 кв.м.
Немає в наявності
15 999 грн 14 719 грн
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Інверторний кондиціонер Leberg Viking LBS-VKG07UA/LBU-VKG07UA призначений для охолодження, обігріву, осушення та вентиляції приміщень площею до 20 м2. Діапазон робочих температур від -15 до 50 ℃. Корпус внутрішнього блоку виготовлено з довговічного пластику білого кольору. Є вбудований LED-дисплей з підсвічуванням, що відключається. Керування за допомогою пульта д/у з екраном, що поставляється в комплекті.
Особливості спліт-системи Leberg LBS-VKG07UA/LBU-VKG07UA:
- Гідрофільне покриття теплообмінників захищає від корозії, не допускає розвитку цвілі та грибків.
- Встановлений хвильовий фільтр має комірки високої щільності з перетином 0,5 мм. Він затримує до 80% пилу, легко знімається, миється у звичайній воді і просто сушиться.
- Захист від перепадів напруги відключить пристрій у разі різкого стрибка в електромережі.
- Авторестарт відновлює роботу з раніше заданими налаштуваннями.
Модель комплектується надійним інверторним компресором японського виробництва Toshiba GMCC. Заправляється 500 г екологічно безпечного фреону R-410A. Потужність охолодження 8000 BTU/год або 2210 Вт. Обігріву – 8500 BTU/год або 2250 Вт. Максимальна довжина магістралі 25 м, допустимі перепади висоти до 10 м.
Технології настінного кондиціонера Leberg Viking:
- Система Magic swing дає змогу регулювати напрямок потоків.
- Режим підвищеної продуктивності Турбо прискорює охолодження або нагрівання кімнати.
- Періодичне самоочищення запобігає утворенню нальоту й усуває сторонні запахи.
- Є програмований таймер увімкнення/вимкнення і функція Sleep.
- Регулювання швидкості обертання вентилятора дає змогу знизити рівень шуму до 26 дБ.
Побутова спліт-система Леберг Вікінг належить до А класу енергоефективності. Значення SEER – 5,1, SCOP 3,4. Діаметр трубок рідинної лінії 1/4 дюйма, газової – 3/4 дюйма. Тип з’єднання – розвальцьовування. Швидкість видалення конденсату – 1 л/год. Живлення від стандартної мережі 230 В. Кількість споживаної електроенергії не перевищує 2150 Вт.
| Серія | Viking |
|---|---|
| Режими роботи | Вентиляція, Осушення, Охолодження, Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R-410A |
| Потужність, тис BTU | 7 |
| Площа приміщення, м2 | 20 |
| Потужність охолодження | 2.21 кВт |
| Потужність обігріву | 2.25 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 0.73 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 0,69 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 18.3 м3/хв |
| Макс. температура охолодження | 50ºС |
| Мін. температура охолодження | 0ºС |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -15℃ |
| Тип управління | Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Хвильовий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6.35 мм / 9.52 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 194х715х285 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 285х681х434 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7.7 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 37.5, 31, 26 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 3.15 |
| COP | 3.61 |
| SEER | 5.1 |
| SCOP | 3.4 |
| Функції | Авторестарт, Гідрофільне покриття теплообмінника, Захист від перепадів напруги, Нічний режим, Режим Turbo, Самоочищення, Функція "Magic Swing" |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.





















Відгуки
Відгуків немає, поки що.