Кондиціонер Gree Muse GWH18AFC-K3NNA1A (On/Off)
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Перейти до категорії →
- Звичайний, On-Off;
- Тип фреону – R-410A;
- М-сть охолодження: 4,8 кВт;
- Потужність обігріву: 5 кВт;
- Площа: до 50 кв.м.
Немає в наявності
35 700 грн
Немає в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Спліт система Gree Muse GWH18AFC-K3NNA1A належить до нової лінійки побутових кондиціонерів виробника з неінверторним компресором. Призначений для роботи в приміщеннях до 50 кв. м. Удосконалений дизайн внутрішнього блоку. Керування за допомогою пульта ДК, що поставляється в комплекті, з інформативним підсвічуваним LCD екраном і блокуванням кнопок.
Технології спліт-системи Gree Muse GWH18AFC-K3NNA1A
- Функція швидкого охолодження/обігріву Turbo.
- Енергоефективний режим “Сон” з комфортним рівнем шуму не вище 31 дБ.
- Функція самоочищення X-Fan не допускає утворення цвілі, запобігає утворенню грибків у внутрішньому блоці.
- Система повного розподілу повітряних потоків без протягу для комфортного мікроклімату.
- Плазмовий генератор іонів Cold Plasma для очищення повітря від бактерій і вірусів.
- Система самодіагностики з виведенням кодів несправностей.
- Робота на обігрів за низьких температур на вулиці – до -7°C.
- Авторестарт – режим відновлення роботи з раніше заданими налаштуваннями.
- Вмонтований у пульт термодатчик IFeel збільшує точність регулювання температури.
Модель поставляється з не інверторним компресором On-Off. Показник ефективності EER/COP – 3,21/3,61. Використовується безпечний для екології та здоров’я людини холодоагент марки R410A. Максимальна довжина монтажної магістралі 25 м, з перепадом висоти – до 10 м. Діапазон робочих температур від -7°C до +48°C. Продуктивність у режимі охолодження – 4800 Вт. Обігріву – 5000 Вт.
Додаткові особливості:
- Встановлено електростатичний фільтр, що миється.
- Захист від повторного пуску компресора Time Delay.
- Режим відтавання зовнішнього блока для обігріву.
- Опція осушення повітря конденсує і відводить вологу з повітря.
- 4-швидкісний регульований вентилятор.
Звичайний кондиціонер Грі Мьюз GWH18AFC-K3NNA1A живиться від стандартної напруги в мережі 220-240 В. Споживана потужність у режимі “Холод” – до 1495 Вт електроенергії, а в режимі “Тепло” – до 1500 Вт. Передбачено можливість вимкнення дисплея й автоматичне збереження останніх налаштувань положення жалюзі. Панель внутрішнього блоку знімна, встановлений прихований LED індикатор, що показує температуру і режими роботи.
| Серія | Muse |
|---|---|
| Режими роботи | Охолодження та обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип фреону | R-410A |
| Потужність, тис BTU | 18 |
| Площа приміщення, м2 | 50 |
| Потужність охолодження | 4,8 кВт |
| Потужність обігріву | 5 кВт |
| Споживана потужність на охолодження | 1,495 кВт |
| Споживана потужність на обігрів | 1,5 кВт |
| Розхід повітря (охолодження/обігрів) | 650 м3/год |
| Макс. температура охолодження | 43°С |
| Мін. температура охолодження | 18°С |
| Макс. температура обігріву | 24℃ |
| Мін. температура обігріву | -7°С |
| Тип управління | Дистанційний |
| Колір | Білий |
| Фільтр | Антибактеріальний, Електростатичний, Захист від цвілі, Пиловий, Плазмовий |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6 мм / 12 мм |
| Тип з'єднання | Розвальцьовування |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальна висота магістралі | 10 м |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 294х889х212 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 540х848х320 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 39 кг |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 42, 38, 34, 31 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 56 дБ |
| Таймер | Є |
| Живлення, В | 230 |
| Клас енергоефективності | А |
| EER | 3,21 |
| COP | 3,61 |
| SEER | 6,1 |
| SCOP | 4 |
| Функції | Авторежим, Авторестарт, Багатошвидкісний вентилятор, Генератор Cold Plasma, Режим Sleep, Режим Тurbo, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер 24 години, Функція I-Feel |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 36 міс |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.




























Відгуки
Відгуків немає, поки що.