Електричний котел Thermo Alliance 10 кВт 380В трифазний, з насосом і баком (TA149DCN10)
- Потужність – 10 кВт;
- Обігрів – до 100 кв.м.;
- Живлення – 380 В;
- Розширювальний бак 4 л;
- Циркуляційний насос.
Є в наявності
20 287 грн 19 678 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Серія | Стандарт |
|---|---|
| Призначення | Нагрівання теплоносія |
| Кількість контурів | Одноконтурний |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Підтримка гарячого водопостачання | Ні |
| Підключення котла | Трифазне (380 В) |
| Потужність, кВт | 10 |
| Кількість ступенів потужності | 3 |
| Площа обігріву, м² | 100 |
| Макс. ККД | 99% |
| Кількість ТЕНів | 3 |
| Матеріал теплообмінника | Алюміній |
| Ємність теплообмінника, дм3 | 1.8 |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Наявність циркуляційного насоса | Є |
| Наявність розширювального бака | Є |
| Обсяг води в котлі, л | 2 |
| Максимальна температура | 80°C |
| Наявність дисплея | Так |
| Тип управління | Сенсорний |
| Тип установки | Настінний |
| Розмір підключення | 3/4" |
| Колір | Білий |
| Висота, мм | 600 |
| Ширина, мм | 400 |
| Глибина, мм | 175 |
| Вага, кг | 19,15 |
| Оснащення | обмежувач температури (STB), електронна панель управління |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | котел електричний, інструкція, кріплення |
| Додаткові характеристики | регулювання температури теплоносія в опалювальній системі від 0 до 90 °C, клема підключення зовнішнього пристрою, дублюючий контактор |
Показати відгуки тільки UA (0)
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.























Відгуки
Відгуків немає, поки що.