Бойлер Tesy SimpatEco CTV 1004415 D07 TR 100 л 1,5 кВт мокрий ТЕН, вертикальний, білий (306013)
Є в наявності
7 497 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Купуй разом отримуй знижку
| Тип виробу | Водонагрівач |
|---|---|
| Серія | SimpatEco |
| Об'єм, л | 100 |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Потужність ТЕНа, кВт | 1,5 |
| Час нагрівання, год | 3,5 |
| Форма бойлера | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака і покриття | Склокераміка |
| Товщина теплоізоляції | 18 мм |
| Тип установки | Настінний |
| Монтаж бойлера | Вертикальний |
| Підключення | Нижнє |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Максимальна температура | 70°C |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Тип управління | Механічний |
| Терморегулятор | Відкритий |
| Потужність бойлера, Вт | 1500 |
| Живлення, В | 230 |
| Клас захисту | IP24 |
| Клас енергоефективності | С |
| Ширина бойлера | Стандартний (40-49 см) |
| Глубина бойлера | Глубокий (от 40 см) |
| Висота, мм | 960 |
| Ширина, мм | 490 |
| Глибина, мм | 480 |
| Вага, кг | 23 |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Виробництво | Болгарія |
| Гарантія | 36 міс |
| Фірмові технології | Індикатор роботи, Захист від перегріву |
| Комплектація | Бойлер, Інструкція з експлуатації, Магнієвий анод, Запобіжний клапан, Кабель живлення, Гарантійний талон |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.







Відгуки
Відгуків немає, поки що.