Бойлери
Бойлер Tesy BiLight GCH 1004430 B12 TSR 100 л 3 кВт мокрий ТЕН, горизонтальний, білий (305324)
Товар тимчасово відсутній
Переглянути схожі моделі з категорії:
Бойлери
Перейти до категорії →
Код товару: 851858
Немає в наявності
Немає в наявності
Способи доставки
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
Способи оплати
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
| Тип виробу | Водонагрівач |
|---|---|
| Серія | Bilight |
| Об'єм, л | 100 |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Потужність ТЕНа, кВт | 3 |
| Час нагрівання, год | 1,7 |
| Форма бойлера | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака і покриття | Склокераміка |
| Тип установки | Настінний |
| Монтаж бойлера | Горизонтальний |
| Підключення | Справа |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Максимальна температура | 75°C |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Тип управління | Механічний |
| Терморегулятор | Відкритий |
| Потужність бойлера, Вт | 3000 |
| Клас енергоефективності | C |
| Ширина бойлера | Широкий (від 50 см) |
| Глубина бойлера | Глубокий (от 40 см) |
| Висота, мм | 440 |
| Ширина, мм | 995 |
| Глибина, мм | 467 |
| Вага, кг | 25,5 |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Виробництво | Болгарія |
| Гарантія | 60 міс |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.










Відгуки
Відгуків немає, поки що.