Бойлер Tesy Anticalc Slim GCV 303516D B14 TBRC 30 л 1,6 кВт сухий ТЕН, вертикальний, білий (304845)
Є в наявності
9 531 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Купуй разом отримуй знижку
| Тип виробу | Водонагрівач |
|---|---|
| Серія | Anticalc |
| Об'єм, л | 30 |
| Тип нагрівального елемента | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Потужність ТЕНа, кВт | 0,8+0,8 |
| Час нагрівання, год | 0,36 |
| Форма бойлера | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака і покриття | Склокераміка |
| Тип установки | Настінний |
| Монтаж бойлера | Вертикальний |
| Підключення | Нижнє |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Максимальна температура | 70°C |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Тип управління | Механічний |
| Терморегулятор | Відкритий |
| Потужність бойлера, Вт | 1600 |
| Живлення, В | 230 |
| Клас захисту | IP24 |
| Клас енергоефективності | C |
| Ширина бойлера | Вузький (до 39 см) |
| Глубина бойлера | Стандартный (30-39 см) |
| Висота, мм | 570 |
| Ширина, мм | 353 |
| Глибина, мм | 380 |
| Вага, кг | 12,3 |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Виробництво | Болгарія |
| Гарантія | 60 міс |
| Фірмові технології | Захист від замерзання, Захист від перегріву, Індикатор роботи |
| Додаткові характеристики | Регулювання температури, Регулювання потужності, Призначений для жорсткої та агресивної води |
| Комплектація | Бойлер, Інструкція з експлуатації, Магнієвий анод |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.









Відгуки
Відгуків немає, поки що.