Бойлер Hi-Therm Lumia Digit 100 л 2 кВт сухий ТЕН, вертикальний, білий
Є в наявності
11 864 грн 11 389 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Купуй разом отримуй знижку
| Тип виробу | Водонагрівач |
|---|---|
| Серія | Lumia |
| Об'єм, л | 100 |
| Тип нагрівального елемента | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Потужність ТЕНа, кВт | 1+1 |
| Форма бойлера | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака і покриття | Емальована сталь |
| Тип установки | Настінний |
| Монтаж бойлера | Вертикальний |
| Підключення | Нижнє |
| Максимальна температура | 75°C |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Тип управління | Електронний |
| Терморегулятор | Відкритий |
| Потужність бойлера, Вт | 2000 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Ширина бойлера | Стандартний (40-49 см) |
| Глубина бойлера | Глубокий (от 40 см) |
| Висота, мм | 938 |
| Ширина, мм | 460 |
| Глибина, мм | 482 |
| Вага, кг | 30 |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
| Фірмові технології | Режим нагрівання, Режим «Знезараження», Режим «Таймер», Функція «Збереження налаштувань при вимкненні», Функція «Енергозбереження екрана» |
| Додаткові характеристики | Самодіагностика, Захист від корозії, Захист від надмірного тиску, Захист від перегріву |
| Комплектація | Бойлер, Запобіжний клапан, Комплект кріплення, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.