Бойлери
Бойлер Hi-Therm Lumia 80 л 1,5 кВт мокрий ТЕН, вертикальний, білий
Код товару: 833522
Покупка частинами
від 873 грн
0% переплати, без комісій
8
7
4
Є в наявності
6 981 грн 6 702 грн
Є в наявності
Способи доставки
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
Способи оплати
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Купуй разом отримуй знижку
| Тип виробу | Водонагрівач |
|---|---|
| Серія | Lumia |
| Об'єм, л | 80 |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Потужність ТЕНа, кВт | 1,5 |
| Форма бойлера | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака і покриття | Склокераміка |
| Тип установки | Настінний |
| Монтаж бойлера | Вертикальний |
| Підключення | Нижнє |
| Максимальна температура | 75°C |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Тип управління | Механічний |
| Терморегулятор | Відкритий |
| Потужність бойлера, Вт | 1500 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Ширина бойлера | Стандартний (40-49 см) |
| Глубина бойлера | Глубокий (от 40 см) |
| Висота, мм | 768 |
| Ширина, мм | 482 |
| Глибина, мм | 460 |
| Вага, кг | 22 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 48 міс |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.