Бойлери
Бойлер Hi-Therm Favorite 100 л 1,5 кВт сухий ТЕН, вертикальний, білий
Код товару: 833539
Покупка частинами
від 1 220 грн
0% переплати, без комісій
8
7
4
Є в наявності
9 762 грн 9 372 грн
Є в наявності
Способи доставки
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
Способи оплати
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Купуй разом отримуй знижку
| Тип виробу | Водонагрівач |
|---|---|
| Серія | Favorite |
| Об'єм, л | 100 |
| Тип нагрівального елемента | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Потужність ТЕНа, кВт | 1,5 |
| Час нагрівання, год | 3,9 |
| Форма бойлера | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака і покриття | Титанова емаль |
| Тип установки | Настінний |
| Монтаж бойлера | Вертикальний |
| Підключення | Нижнє |
| Максимальна температура | 75°C |
| Максимальний тиск | 7,5 бар |
| Тип управління | Механічний |
| Терморегулятор | Відкритий |
| Потужність бойлера, Вт | 1500 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Ширина бойлера | Стандартний (40-49 см) |
| Глубина бойлера | Глубокий (от 40 см) |
| Висота, мм | 895 |
| Ширина, мм | 450 |
| Глибина, мм | 461 |
| Вага, кг | 28,5 |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 60 міс |
| Комплектація | ВодонагрівачnШнур живленняnІнструкціяnЗапобіжний клапанnУпаковкаnКріплення |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.












Відгуки
Відгуків немає, поки що.