Бойлери
Бойлер Bandini Braun Slim 45 л 2 кВт мокрий ТЕН, вертикальний, білий (SE0045C2VR152)
Код товару: 833598
Покупка частинами
від 1 075 грн
0% переплати, без комісій
8
7
4
Є в наявності
8 603 грн 8 259 грн
Є в наявності
Способи доставки
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
Способи оплати
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Купуй разом отримуй знижку
| Тип виробу | Водонагрівач |
|---|---|
| Серія | Braun |
| Об'єм, л | 45 |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Потужність ТЕНа, кВт | 2 |
| Час нагрівання, год | 1,3 |
| Форма бойлера | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака і покриття | Емальована сталь |
| Тип установки | Настінний |
| Монтаж бойлера | Вертикальний |
| Підключення | Нижнє |
| Максимальна температура | 75°C |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Тип управління | Механічний |
| Терморегулятор | Відкритий |
| Потужність бойлера, Вт | 2000 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Ширина бойлера | Вузький (до 39 см) |
| Глубина бойлера | Стандартный (30-39 см) |
| Висота, мм | 700 |
| Ширина, мм | 370 |
| Глибина, мм | 370 |
| Вага, кг | 18,6 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Виробництво | Італія |
| Гарантія | 60 міс |
| Комплектація | Бойлер, Інструкція з експлуатації, Запобіжний клапан, Магнієвий анод, Монтажна планка, Гарантійний талон |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.







Відгуки
Відгуків немає, поки що.