Бойлер Aquatronic Round 100 л 1,5 кВт мокрий ТЕН, універсальний, білий (W1004615 B4)
Є в наявності
7 133 грн 6 848 грн
Є в наявності
Відділення Нова пошта
Поштомат Нової пошти
Адресна доставка
Самовивіз м.Рівне
- Банківська карта
- Google Pay, Apple Pay
- Післяплата НП
- Покупка частинами
- Безготівка: ФОП та ТОВ
Купуй разом отримуй знижку
| Тип виробу | Водонагрівач |
|---|---|
| Серія | Round |
| Об'єм, л | 100 |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Потужність ТЕНа, кВт | 1,5 |
| Час нагрівання, год | 3,5 |
| Форма бойлера | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака і покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип установки | Настінний |
| Монтаж бойлера | Універсальний, Вертикальний, Горизонтальний |
| Підключення | Нижнє |
| Максимальна температура | 75°C |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Тип управління | Механічний |
| Терморегулятор | Відкритий |
| Потужність бойлера, Вт | 1500 |
| Частота, Гц | 50 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Ширина бойлера | Стандартний (40-49 см) |
| Глубина бойлера | Глубокий (от 40 см) |
| Висота, мм | 935 |
| Ширина, мм | 440 |
| Глибина, мм | 461 |
| Вага, кг | 25,8 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 72 міс |
| Комплектація | ВодонагрівачnКабель з євровилкоюnКомплект кріпленняnСиліконова трубка для дренажуnІнструкція з гарантійним талономnЗапобіжний клапан |
Для надсилання відгуку вам необхідно авторизуватися.


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.